Windows Vista SP3 64 Bit ISO nereden indirilir?

Ladders

Femtopat
Daha fazla  
Link atabilecek var mı? Windows Vista SP3 64 Bit olacak.

Intel Core 2 Duo E7300.

4 GB RAM DDR3

Afox HD 6450 2 GB.

160GB HDD 7200RPM.

Windows 7 kur diye sormayın lütfen. Ben de biliyorum güncel olacağını ve sistemimin kaldıracağını fakat alışkanlık olduğu için Vista tercih edeceğim, yanlış anlamayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alışkanlık diye bir şey yok hocam. Bu sistemler artık desteklenmiyor. O bilgisayardan internet alışverişi veya banka hesabına giriş vb. yaparsanız bilgilerinizin çalınma ihtimali var. Güncel yazılım kullanın.
Ayrıca sisteminiz eski. En azından SSD eklerseniz modern işletim sistemlerini sıkıntıya sokmazsınız. Eski bilgisayarlarda diskin %100 kullanımda olması çok sık karşılaşılıyor. SSD sistemi rahatlatır.

hocam doğru söylüyosunuz bende 120gb ssd var fakat kablo alamamıştım yoksa var ssd windows 7 kaldırır aslındada neden bilmiyorum win 7 kurdum bi kere programlar oyunlar vs. bi performans düşüşü oldu kasıyor oyunlar 70 fps veriyosa 45 50 fps veriyo falan
Alışkanlık diye bir şey yok hocam. Bu sistemler artık desteklenmiyor. O bilgisayardan internet alışverişi veya banka hesabına giriş vb. yaparsanız bilgilerinizin çalınma ihtimali var. Güncel yazılım kullanın.
Ayrıca sisteminiz eski. En azından SSD eklerseniz modern işletim sistemlerini sıkıntıya sokmazsınız. Eski bilgisayarlarda diskin %100 kullanımda olması çok sık karşılaşılıyor. SSD sistemi rahatlatır.

Adam sormuş verin link al Hocam bende 10dk önce kurdum
Bundan sağlamı yoktur Hocam bu arada SP3 yok sadece SP2 var
Dediğim gibi az önce bende kurdum ama güncelleme yapamadım toplu paket var mı sizin güncellemek için kullandığınız.
16110875707454623901088100850212.jpg
16110875707454623901088100850212.jpg

Son düzenleme:
Vista'da SP3 yok, en fazla SP2 var. Düzelteyim.

Orijinal Vista SP2'yi buradan indirebilirsin, orijinalliğini kontrol etmek için ISO'ya SHA1 doğrulaması yapabilirsin: Windows Vista SP2 x64
Vista'da SP3 yok, en fazla SP2 var. Düzelteyim.

Orijinal Vista SP2'yi buradan indirebilirsin, orijinalliğini kontrol etmek için ISO'ya SHA1 doğrulaması yapabilirsin: Windows Vista SP2 x64

Buradaki arşiv bozulmuş, buradan indirmeyin. Archive.org'dan bakın:

İngilizce: Windows Vista Ultimate SP2 x64 : Microsoft : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive

Türkçe: Windows Vista SP2 All in One (Turkish) [x86/x64] : Microsoft : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive

Son düzenleme:

Geri
Yukarı