Rehber Windows Vista - Vienna Extended Kernel kurulumu

Vista artık tarihe gömülmesi gereken, sanal makineler hariç hiçbir yere kurulmaması gereken bir işletim sistemi. Kötü bir bilgisayarınız varsa Linux Mint Xfce veya başka az kaynak tüketen oldukça fazla GNU/Linux dağıtımı var, üstelik güncelleme desteğide var bu dağıtımların, Vista kullanarak yağmur altındaki şemsiyesiz insana benziyorsunuz. Bir de üstüne kullandığınız tarayıcılar eski sürüm, yani biraz daha güvenlik açığı tuzu biberi olur.
Hocam bu arkadaş yeni bir PcBilgilisi'ne (!) benzemiyor merak etmeyin :).
Sen hiç anlamıyor musun? Bende vista kullanıyorum karış hadi. Buraya gelip format atamazsın tamam mı :)

Gelse şaşardım.
Artık yeter ama ya. Fanboy doldu forum, gelmiş 10 yaşında ergen burada atar yapıyor. Atar yapmadan önce saygılı olmayı öğren sonra konuş.

Hocam bu arkadaş yeni bir pcbilgilisi'ne (!) benzemiyor merak etmeyin :).

Artık yeter ama ya. Fanboy doldu forum, gelmiş 10 yaşında ergen burada atar yapıyor. Atar yapmadan önce saygılı olmayı öğren sonra konuş.

Fanboyluk bence çok saçma forumun çoğu Windows 10 fanboyu.

Pcbilgilisii smurf account? :D
Elinize sağlık ama Vista halen kurulmamalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlla benim sürücüm sadece Vista'da çalışıyor demiyorsanız 7 kurup geçin.
8.1 hafif olabilir ama sandığınız kadar hafif te değil.

Pcbilgilisii smurf account? :D
elinize sağlık ama Vista halen kurulmamalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlla benim sürücüm sadece Vista da çalışıyor demiyorsanız 7 kurup geçin.
8.1 hafif olabilir ama sandığınız kadar hafif te değil.

Artık kullanmıyorum zaten BSOD yedim dün :)

Yeni konular

Geri
Yukarı