Windows winhlp 32 stub virüsü

Guest01

Kilopat
Merhaba dostlar, PC'yi ne zaman yeniden başlatsam bu illet musallat oluyor Görev Yöneticisi'nden kapatıyorum antivirüs programları virüs görmüyor. Ne yapabilirim? Teşekkürler. Bir de conhost.exe virüsü var sistem dosyalarına sızmış user olanları kapatıyorum öyle PC kendine geliyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-03-29 at 11.58.32 AM.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 11.58.32 AM.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 25
  • WhatsApp Image 2024-03-29 at 11.58.50 AM.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-29 at 11.58.50 AM.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba dostlar, PC'yi ne zaman yeniden başlatsam bu illet musallat oluyor Görev Yöneticisi'nden kapatıyorum antivirüs programları virüs görmüyor. Ne yapabilirim? Teşekkürler. Bir de conhost.exe virüsü var sistem dosyalarına sızmış user olanları kapatıyorum öyle PC kendine geliyor.

Bunlar virüs değil ki? Bunlar sistem dosyası. Bende de var. Conhost.exe sistem dosyası. Diğeri de sanırım Yardım uygulaması.

Bunlar virüs değil ki? Bunlar sistem dosyası. Bende de var. Conhost.exe sistem dosyası. Diğeri de sanırım Yardım uygulaması.
Bu kadar işlemci ve ram kullanması normal değil galiba ama tam emin değilim, yalan olmasın.

Malwarebytes Free ile taratın bir, custom scan yapıp bütün disklerinizi seçin ve ROOTKIT seçeneğini de işaretleyin custom scan yerinde.

Ekstra olarak şununla taratın bir, bu sadece tarama uygulaması: Çevrimiçi Zararlı Yazılım Tespiti

Hatta şunlarla da taratın: Norton Power Eraser, Emsisoft Emergency Kit

Bunlar da sadece tarama için

Son düzenleme:

Geri
Yukarı