Windows XP 32 Bit ISO dosyası nereden indirilir?

metehan89

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde bir bilgisayar var ve bayağı eski, tahminen 2005 falan. Windows 7 32 Bit attım, çok kastırdı. Sağ tıklıyorum bilgisayar yanıt vermiyor falan, ben de XP atacağım ama temiz bir XP ISO'su bulamadım. Yabancı sitelere de güvenemiyorum, varsa elinizde link atar mısınız? 32 Bit Windows XP ama indirme linkini atın çünkü Windows XP olduğu için şu an bilgisayar sitelere girmiyor, çoğuna yani. Direkt Drive, MediaFire falan linkini atın oradan indireyim. şimdiden teşekkürler.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Merhaba arkadaşlar, elimde bir bilgisayar var ve bayağı eski, tahminen 2005 falan. Windows 7 32 Bit attım, çok kastırdı. Sağ tıklıyorum bilgisayar yanıt vermiyor falan, ben de XP atacağım ama temiz bir XP ISO'su bulamadım. Yabancı sitelere de güvenemiyorum, varsa elinizde link atar mısınız? 32 Bit Windows XP ama indirme linkini atın çünkü Windows XP olduğu için şu an bilgisayar sitelere girmiyor, çoğuna yani. Direkt Drive, MediaFire falan linkini atın oradan indireyim. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1145103Eki Görüntüle 1145104

7 görünümlü XP Professional kurmuşsunuz. Tabi kasar. Bu zamanda orijinal XP ISO bulamazsınız. İnternetteki sitelerden indirebilirsiniz. Ama ne kadar güvenli o tartışılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı