Windows XP Professional SP1 32 Bit ISO dosyası nereden bulunur?

TheAltay

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16 // RTX 3050 4gb VRAM - i5 12500H - 512 GB M2 SSD - 8 GB DDR5 4800 MHZ RAM
Akrabamın bilgisayarına Windows 7 kurmuştum ancak Windows 7 de kasıyor 1 GB RAM ve Intel atom işlemci var masaüstü bilgisayar, Windows XP yüklemeye karar verdim ama güvenebildiğim bir ISO dosyası bulamadım bilgisayara format atmak için lazım.

Hmm... Teşekkürler SP3 kullanacaz artık.

Hem ayrıca güncel tarayıcılar ve uygulamalar SP2 ve üzeri için yazılıyor. SP3'te garanti sorun yaşamazsınız.

Windows XP'yi kurdum ancak, driverlar konusunda ne yapacağımı bilemiyorum, güncelleştir diyorum hata veriyor driverlar da.

Bilgisayarı yapan firmanın sitesinden kur. Toplama PC ise parçaları yapan firmanın sitesinden kur.

Dediğim gibi akrabamın bilgisayarı, 2007 yılında alınmış, kasa Vestel'in onyx eko A230 modeli.

Dediğim gibi akrabamın bilgisayarı, 2007 yılında alınmış, kasa Vestel'in onyx eko A230 modeli.
Tamam, internete bilgisayarın modelini yazıp driverları bulabilirsin, ama benim sana önerim eski bilgisayarlar için bir Linux distrosu kullanman, çoğu uygulama XP'de desteklenmiyor.

Geri
Yukarı