Windows XP 64 Bit Edition'da neden "Hoş geldiniz" ekranı yok?

Bir şey soracağım, Windows XP 64-bit Edition'da neden Windows XP 32 Bit'te olduğu gibi hoş geldiniz ekranı yok?

Bundan mı bahsediyorsun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer buysa, bu sadece Home sürümünde vardı sanırım.

Bu değilse yani sorunun tam olarak nedir?

Bundan mı bahsediyorsun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer buysa, bu sadece Home sürümünde vardı sanırım.

Bu değilse yani sorunun tam olarak nedir?

Onu demek istemedim Windows XP 32 Bit'te bilgisayar açıldığında hoş geldiniz ekranı vardı ya neden Windows XP X64 Türkçede o ekran yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu demek istemedim Windows XP 32 Bit'te bilgisayar açıldığında hoş geldiniz ekranı vardı ya neden Windows XP X64 Türkçede o ekran yok.

Hocam 64 Bit Türkçe sürümü yok ki muhtemelen modlu ISO kullanıyorsun ama bunun başlangıç ekranıyla ne alakası var hâla anlamış değilim.

Denetim Masası- hesaplar- oturum ekranini aç karsilasma ekranini kullan tikine basarsaniz ekran gelir.

Şöyle bir şey buldum deneyebilir misin?

Allah başka dert vermesin kardeşim. Sorunun cevabını ise bilmiyorum ama tahminime göre 64-bit Windows XP sürümü, 32-bit sürümünden çok farklı olduğu için tasarım açısından Microsoft böyle bir ekranı koymayı gerekli bulmamış olabilir. 32-bit XP sürümü en yaygın olan sürümdü. 64-bit ise oldukça kısıtlı bir kullanım alanına sahipti.

Yeni konular

Geri
Yukarı