Windows XP 64 Bit Türkçe ISO

TeknoSh

Centipat
Daha fazla  
Bana üst sisteme geç demeyin.Yükseltmede yapılamıyor foxcoon anakart BIOS Update bulamadım adamlar zaten site kapatmış Vista'ya yükseltmeye çalışırken BIOS güncelle diyor. Kök hücre sorununu dahi çözemiyorum ca updater için 32 Bit PC olduğundan kuramıyorum. 64 Bit'e yükseltmem lazım ama Türkçe ISO arıyorum. Bana yardımcı olabilecek var mı service pack fark etmez.

Son düzenleme:
ingilizcem kıt kurulumda bile yanlış şeyi deneyip kurma riski var turkce olsa sp 1 bile olurdu ama bende bulamıyorum linux kursam pceyi 0danmı kurmak gerekir bide

ingilizcem kıt kurulumda bile yanlış şeyi deneyip kurma riski var turkce olsa sp 1 bile olurdu ama bende bulamıyorum linux kursam pceyi 0danmı kurmak gerekir bide
Buldummmmm, sanırsam...

64 bit yok gibi bir şey maalesef. İsoriver'da var, ingilizce.

yok hocam 64 bit yok şaka gibi 32 bittede hiçbirşey çalıştıramıyorum işe yaramıyor ki ca updater bile kuramadım 32 bit diye

ingilizce kurarsam kurulum ekranında nasıl kuracağım yarım yamalak ingilizceyle bilmiyorum

Yok hocam 64 Bit yok şaka gibi 32 bittede hiçbir şey çalıştıramıyorum işe yaramıyor ki ca updater bile kuramadım 32 Bit diye

İngilizce kurarsam kurulum ekranında nasıl kuracağım yarım yamalak İngilizceyle bilmiyorum.

Çeviri desteğiyle veya YouTube üzerinden kurulum videolarına bakabilirsiniz.

Yok hocam 64 Bit yok şaka gibi 32 bittede hiçbir şey çalıştıramıyorum işe yaramıyor ki ca updater bile kuramadım 32 Bit diye.

İngilizce kurarsam kurulum ekranında nasıl kuracağım yarım yamalak ingilizceyle bilmiyorum.

Maalesef Türkçe 64 Bit bulamadım. Google Translate'ten çevirip çevirip kuracaksınız gibi görünüyor. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı