Windows XP boot ederken çizgi gelip yeniden başlıyor

fxtih

Hectopat
Rufus üzerinden USB ISO'yu yazdım boot ederken çizgi gelip bilgisayar yeniden başlıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Bu sorun sadece XP de var.

Fotoğraf var mı hocam?

Rufus üzerinden USB ISO'yu yazdım boot ederken çizgi gelip bilgisayar yeniden başlıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Bu sorun sadece XP de var.

Ayrıca winsetupfromusb ile kurmanızı öneririm. Rufus ile EULA hatası veriyor. Kısaca EULA dosyalarını okuyamıyor.

Fotoğraf var mı hocam?

Ayrıca winsetupfromusb ile kurmanızı öneririm. Rufus ile EULA hatası veriyor. Kısaca EULA dosyalarını okuyamıyor.

Fotoğraf yok ama şöyle deyim siyah ekran geliyor ve sol üst köşede çizgi var o geliyor sonra bilgisayar yeniden başlıyor. Tamam dediğiniz uygulama üzerinden yapacağım teşekkürler.

Fotoğraf yok ama şöyle deyim siyah ekran geliyor ve sol üst köşede çizgi var o geliyor sonra bilgisayar yeniden başlıyor. Tamam dediğiniz uygulama üzerinden yapacağım teşekkürler.

Rica ederim. Yalnız sonucunu bekliyorum. Olmazsa tekrardan yardımcı olurum.

Bu arada XP kurmanızın bir sebebi var mı? Ben de eski PC'ye kurmak istiyorum fakat internete erişim sıkıntı diyorlar da.

Rica ederim. Yalnız sonucunu bekliyorum. Olmazsa tekrardan yardımcı olurum.

Bu arada XP kurmanızın bir sebebi var mı? Ben de eski PC'ye kurmak istiyorum fakat internete erişim sıkıntı diyorlar da.

Yok sadece nostalji amaçlı kuruyorum. Ayrıca hatayı çözdüm sizin dediğiniz yaptım olmamıştı YouTube'da bir video izledim o videodakilere göre yaptım video linkini buraya bırakıyım yapmak isteyenler olursa yapsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı