Windows XP format nasıl atılır?

Windows XP turundaki müzik title.wma dosyası değil. Oobe'de çalan müzik title.wma.

Format işine girmeden önce sisteminizin XP'ye uyumlu sürücülerini indirmeyi deneyin. Eğer driver bulamazsanız hiç format işine girmeyin. Onun yerine sistemi sağlam temizleyin.

Rufus, XP'yi yazmıyor mu? Neden hepiniz farklı şeyler diyorsunuz?

Eskiden olmuyordu, Rufus ile yapınca boot konusunda veya yüklemede mi hatırlamıyorum sorun çıkıyordu. Hatta konu sahibi de USB diske yazamadığını belirtmiş o yüzden de alternatifler sunulmuş.
Siz Rufus ile XP format diski hazırlayıp işlem yapabiliyorsanız onu da paylaşın faydası dokunur belki.

Yazamıyor XP döneminde daha CD mantığı yeni oturuyordu. Ondan 5-6 sene önce Floppy Disk'le bile kuran vardı.

Yıllardır Rufus ile Windows XP format USB'si hazırlayıp format atıyorum ve sorun yaşamadım. Yanlış bilgi vermeyiniz Rufus ile kolayca XP format USB'si hazırlayabilirsiniz.
Düzenlenmiş ISO önermeyen en son sizdiniz

Orijinal Windows XP ISO dosyası ile Rufus yardımıyla USB belleğe yazabiliyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…