Windows XP ISO için kaç GB USB Bellek gerekir?

İnternette rehberler var bununla ilgili ama günümüzde W10+Ubuntu'yu Dual Boot kurmak gibi olur mu bilemiyorum. Ki onda bile önyükleyiciyi tanıyabilmesi için önce Windows kuruluyor.
Sorun çıkar yani benim isteğim aslında netbook'umun klavyesi yok bozuldu söktüm attım klavyesiz Format atılabilir mi?

Sanmıyorum, klavyeden bazı girdiler yapmamız istiyor kurulumda. USB ile bir klavye bağlamak gerekecektir. Dual boot konusu için de GNU/Linux bölümünde konu açmanız daha iyi olacaktır.

Sanmıyorum, klavyeden bazı girdiler yapmamız istiyor kurulumda. USB ile bir klavye bağlamak gerekecektir. Dual boot konusu için de GNU/Linux bölümünde konu açmanız daha iyi olacaktır.
Tamam hocam tesekkürler.
Aslında netbook ile laptop HDD'lerini değistirirsem sorun çözülür tamamen ama vidalar o kadar sıkı ki laptopun hdd'sini sökemedim netbook'u hergün söküyorum sayılır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı