Çözüldü Windows XP sözleşme kabul edilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LeanExtances

Decapat
Daha fazla  
Windows XP kurulum sırasında F8'e basarak sözleşmeyi kabul etmemi söylüyor ama ne kadar F8'e bassam da kabul etmiyor.

C8E10140-AA76-4739-81B0-CFDF9E76DC9D.jpeg

Sanırım sorunu buldum klavyenin F8 F7 tuşları bozukmuş şansa bak nasip olmayacak sanırım.
Neden Windows XP kurmak istiyorsun ki? O işletim sistemiyle fazla bir işini göremezsin bu zamanda hem kullanmak da riskli. En azından Windows 7 ya da üstü bir işletim sistemi kurmanı öneririm, PC yeterli ise Windows 10 kur bence.

Bilgisayarı kapatıp tekrar kurulum CD'siyle çalıştırmayı dene. Tekrar denediğinde çözülme şansı olabilir. F8 tuşunun çalıştığından emin ol, tuşta bir sıkıntı yoksa büyük ihtimal elindeki kurulum medyasından kaynaklı.

Okey kankam yardımların için çok teşekkür sorun klavyede ben bir onu yapmayı deneyim.

Neden Windows XP kurmak istiyorsun ki? O işletim sistemiyle fazla bir işini göremezsin bu zamanda hem kullanmak da riskli. En azından Windows 7 ya da üstü bir işletim sistemi kurmanı öneririm, PC yeterli ise Windows 10 kur bence.

VirtualBox'a kuruyorum orijinal PC Windows 10 zaten VirtualBox'da virüs testi yapacağım.

Okey kankam yardımların için çok teşekkür sorun klavyede ben bir onu yapmayı deneyim.

VirtualBox'a kuruyorum orijinal PC Windows 10 zaten VirtualBox'da virüs testi yapacağım.
Virtualbox üzerinde kuruyorsan ekran klavyesi yardımıyla F8'e basabilirsin. Klavye algılamıyor olabilir bir de bu şekilde yapmayı dene. Windows XP'de virüs deneyeceksen Sality virüsünü öneririm zamanının efsanesi 😃 Kendisi XP ile %100 uyumlu ve çok eğlenirsin.

VirtualBox üzerinde kuruyorsan ekran klavyesi yardımıyla F8'e basabilirsin. Klavye algılamıyor olabilir bir de bu şekilde yapmayı dene. Windows XP'de virüs deneyeceksen sality virüsünü öneririm zamanının efsanesi 😃 kendisi XP ile %100 uyumlu ve çok eğlenirsin.

Okey kanka kurdum şimdi senin dedin virüsü denemek istiyorum teşekkür 😅

Geri
Yukarı