Windows XP'de Programlar Tepki Vermiyor

keypax

Hectopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen
Bilgisayarıma Windows XP sp3 kurdum. Sorunum herhangi bir dosyaya bastığımda açılıyor. Örnek C ve D gibi masaüstündeki programı kurmaya çalışıyorum, hiçbir tepki vermiyor. Yani kurulmuyor. Diğer kurmak isteğim şeylerde de sorun yaşıyorum, hiç tepki yok. Tekrar format attım gene aynı. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim saygılarımı sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ,

Öncelikle forum kurallarınızı okumanız gerekmekte. Yazım kurallarına dikkat etmelisiniz.

Kurulum yaptığınız CD orjinal mi? Temiz bir kurulum yapmanıza rağmen aynı durum söz konusu ise CD modifiye ya da arızalıdır. Formattan sonra driver kuruyorsan onlarda da zararlı yazılım olabilir. Bu yüzden temiz bir Windows 8.1 kurup hiç bir driver yüklememenizdir. Zaten kendisi otomatik bulup güncelleştirmekte. Sorununuz devam ederse belirtiniz.

Arkadaşlar tamam Windows 8 seviyorsunuz da böylesi normal değil. XP'nin devri evet bitti ama arkadaşın yaşadığı sorun XP ile alakalı değil. Daha farklı bir durum söz konusu. Suçu XP'ye atıp Windows 8 kur deyip çekilmek ne kadar mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar tamam windows 8 seviyorsunuzda böylesi normal değil. Xp'nin devri evet bitti ama arkadaşın yaşadığı sorun Xp ile alakalı değil. Daha farklı bir durum söz konusu. Suçu xp'ye atıp Windows 8 kur deyip çekilmek ne kadar mantıklı?

Sorun XP ile alakalı değilse ne ? Çözümünü söyle.

Bilgisayarıma Windows XP sp3 kurdum. Sorunum herhangi bir dosyaya bastığımda açılıyor. Örnek C ve D gibi masaüstündeki programı kurmaya çalışıyorum, hiçbir tepki vermiyor. Yani kurulmuyor. Diğer kurmak isteğim şeylerde de sorun yaşıyorum, hiç tepki yok. Tekrar format attım gene aynı. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim saygılarımı sunarım.

Donanım sürücülerini veya gerekli programları kurmadığından bu durum gerçekleşiyor olabilir. Windows 8.1'e geçiş yapmanızı tavsiye ediyorum ki birçok sürücüyü kendi bulup güncelleyecektir ve sorun büyük ihtimal ortadan kalkacaktır. İyi forumlar.

Normal bir Xp sürümünde böyle sorunlar olmaz. Bende Xp kullanmıyorum ama Direk windows 8 kur demek saçma. Adamın elindeki işletim sistemi el değmemiş bir sürüm değil diye düşünüyorum. El değmemiş bir Xp işletim sisteminde böyle sorunlar olur mu sorarım sana?

Normal bir Xp sürümünde böyle sorunlar olmaz. Bende Xp kullanmıyorum ama Direk windows 8 kur demek saçma. Adamın elindeki işletim sistemi el değmemiş bir sürüm değil diye düşünüyorum. El değmemiş bir Xp işletim sisteminde böyle sorunlar olur mu sorarım sana?

Dostum biz normal çalışan bir XP'yi bile sevmiyoruz sen bize sorunu çözün diyorsun. XP'yi sevmiyoruz. XP'den nefret ediyoruz. XP'nin kökünü kazıyacağız! XP pisliktir! XP kakadır! XP çöptür!

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı