Windows XP'ye döneceğim

Yunus Emre Koç

Hectopat
Yer
Çerkezköy
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ekran kartım yok pc de intel g41 kullanıyorum artık yetti, adamca oyun oynayamıyorum. GTA SA bile kasıyor :( , o yüzden Windows XP format atacağım, sebep : yeni şeylerden yararlanamıyorsam eskilere dönerim, sizce mantıklı mı ?

Windows desteğini bırakmış olabilir ama, hala Windows XP'ye uyumlu antivirüsler var.
  • Sistemim : 2 gb ( berbat)
  • işlemci : intel inside 3.20 GHz
  • Ekran kartı : Yok :mad: ( Onbord ) İntel G41 :( :mad:
  • Anakart: Foxcoon ( külüstür )
Sizce ne yapmalıyım, sistem toplasam ailem kabul etmiyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Pentium 4 630 işlemcim, Asus X1050 ekran kartım, 1 GB DDR2 belleğim ve 80 GB Seagate Hard Diskim var (Dualarınızı eksik etmeyin). Win XP kullanıyordum ve Win 8.1 yükledim ve gerçekten daha iyi performans almaya başladım. Xp'yi boşver.

İşlemcin Core2Duo olaymış iyiydi, şuanda ekran kartı hariç benim sistemde seninki ile aynı sayılır bide bende core 2 duo var, İkinci el olsun bi ekran kartı al, cidden çok rahatlatıyor. Şimdi PC'de AC II'yi bile Windows 8.1'de kasmadan oynayabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı