Windows yanına macOS mi, Linux mu?

Hocam sanırım Catalina kurulabilir sisteme. Olmazsa Mojave de deneyebilirsiniz. Doğru Config'i seçmeyi unutmayın. İsterseniz diye imaj linklerini koydum. Bu arada USB'siz boot yapmak isterseniz diski bölüp 5 GB'lık bir bölüm oluşturmanız lazım. Yoksa yanlış bilmiyorsam Windows'un EFI'sini bozabiliyorsunuz (evet sorun yaşadım siz yaşamayasınız diye yazdım).

İmajlar:

Catalina: OpenCore: macOS Catalina 10.15.7 Intel & AMD Kurulum İmajı

Mojave: [OpenCore] macOS Mojave 10.14.6 Intel & AMD kurulum imajı

Big Sur olmaz mı?

Sanmıyorum. Kurarsanız da çok verim alacağınızı sanmam. Ekran kartı desteklenmiyor (sanırım). 7 MB'lık VRAM kullanırsınız. Ki yani artık Windows 95 çağlarında değiliz.

VMware a Big Sur kurduğumdada VRAM 7 MB gibi bir şeydi. Başka bir versiyon kursaydım olmaz mıydı?
Hackintosh dünyası :D sistemin uyumlu değil kaynaklara göre. Kurmaya çalıştığında bir ton hatayla karşılaşırsın. Başarsan bile stabil olmaz.

Teşekkürler.🙂

VMware a Big Sur kurduğumdada VRAM 7 MB gibi bir şeydi. Başka bir versiyon kursaydım olmaz mıydı?
VMware'da kurarsan istediğin sürümü kur olmazdı. VMware Tools yüklersen belki ama o da sadece RAM'i 128 MB yapıyor. Ama bilgisayardan bahsediyorsan evet VRAM 7 MB gibi yerlerde olmazdı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı