Çözüldü Windows yükleme ekranında bilgisayar açılırken garip çizgiler çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ReqSeuZ

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarı açarken Windows yükleme ekranında garip çizgiler çıkıyor. Eski monitörümde böyle değildi. Yeni olmaya basladı. Video aşağıda. Açıldıktan sonra normal kullanımda bir problem göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Ekran kartı, işlemci vb. sürücülerini güncelleyiniz büyük ihtimal sorun bundan kaynaklanıyor eğer bu değilse Windows dosyalarınız bozulmuş olabilir format öneririm fakat format atmadan önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp 'sfc /scannow' yazmanızı ve işlemin bitmesini bittikten sonra yeniden başlatmanı istiyorum.
Ekran kartı, işlemci vb. sürücülerini güncelleyiniz büyük ihtimal sorun bundan kaynaklanıyor eğer bu değilse Windows dosyalarınız bozulmuş olabilir format öneririm fakat format atmadan önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp 'sfc /scannow' yazmanızı ve işlemin bitmesini bittikten sonra yeniden başlatmanı istiyorum.

Çözüm
Şuna bir bakın belki çözüm içinde saklıdır.

Ekran kartı, işlemci vb. sürücülerini güncelleyiniz büyük ihtimal sorun bundan kaynaklanıyor eğer bu değilse Windows dosyalarınız bozulmuş olabilir format öneririm fakat format atmadan önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp 'SFC /scannow' yazmanızı ve işlemin bitmesini bittikten sonra yeniden başlatmanı istiyorum.

Şu an tarama devam ediyor bitince kontrol edip yazacağım.

Hocam Windows arama yerine MSConfig yazıp > boot sekmesine gelip > GUI önyüklemesi yok (no GUI boot) > seçeneğini tikleyip onayladıktan sonra tekrar başlatmayı dener misiniz?

Zaten tikliymiş.

Ekran kartı, işlemci vb. sürücülerini güncelleyiniz büyük ihtimal sorun bundan kaynaklanıyor eğer bu değilse Windows dosyalarınız bozulmuş olabilir format öneririm fakat format atmadan önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp 'SFC /scannow' yazmanızı ve işlemin bitmesini bittikten sonra yeniden başlatmanı istiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı