Windows yüklenmiyor

sezer3636

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Ryzen 5 5600
- PowerColor Hellhound RX 6600XT
- Team T-Force Delta TUF 2X8 3200 CL16
- B450 Aorus Elite
- Rampage Moon Chill 240
- Team Group Mp33 256GB
- PHANTEKS PH-P550G 550W AMP
- Gamepower Medusa 7.1- Gamepower Ogre Rgb Red Switch- Logitech G300s- msi optix g27cq4
Windows unattend yanıt dosyasından product Key ayarını okuyamıyor. Böyle bir hata alıyorum. Çözüm yolunu bilen var mı arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO dosyanız hatalı inmiş olabilir, düzgünce tekrar indirip MD5-SHA1/256 gibi kodlarını tekrardan gözden geçirin. Daha sonra Rufus ile yazdırıp format atın.

Arkadaşlar sorun şöyle kaynaklandı. Windows 7 kurdum bazı sıkıntılar oldu Windows 10'a geri döneyim derken bu sorunla karşılaştım. Farklı flashlarla faklı sürücülere denedim yine olmadı. Çözümü ise tesadüfen başardım. SSD'yi laptopa takıp Windows 10'u yükledim. İlk reset kısmında yüklemeyi tamamlamadım çıkardım. Kasaya geri takmadan önce BIOS pilini çıkardım sıfırlandıktan sonra tekrar takıp SSD'yi bağladım kurulum yaptığım flashı da takarak başlatmak için güç verdim. Kurulum laptopta kaldığı yerden devam etti.
PC açılınca tekrardan kurmayı denedim. Sürücüyü silip temiz bir kurulum yaptım hatayı almadım. 5 TL'ye aldığım OEM lisans sebep olmuş mudur acaba? Kendisini anakarta gömmüş bir şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı