Windows zarar görmeden nasıl etkinleştirilir?

mreeSSE

Decapat
Daha fazla  
Şu an format attım ve Windows 11'i etkinleştirmek istiyorum. İnternette KMS gibi şeyler diyorlar. Pek güvenmedim. İnternetten key satın alabilirsin diyenler de var, bu güvenilir midir? Bir sorun yaşar mıyım? Öneriniz nedir?

Hocam Windows'u etkinleştirmedende kullanabilme şansınız var ama bazı özellikler kısıtlı oluyor bana sorarsanız hiç öyle KMS gibi şeylerede bulaşmayın bütçeniz varsa key alın etkinleştirin yoksa etkinleştirmeden kullanın KMS ile etkinleştirip bilgisayarı botnet yapacağınıza hiç etkinleştirmeden kullanmak daha iyi bir seçenek.

Şu an format attım ve Windows 11'i etkinleştirmek istiyorum. İnternette KMS gibi şeyler diyorlar. Pek güvenmedim. İnternetten key satın alabilirsin diyenler de var, bu güvenilir midir? Bir sorun yaşar mıyım? Öneriniz nedir?

Sağlamlisans sitesi hem ucuz hem güvenilir.
780 TL'den indirime girmiş. Size anahtar Gmail yoluyla geliyor bence şansınızı kaçırmayın.

İnternette satılan keylerin birçoğu artık desteği kesilen Windows 7, Windows8 keylerinin güncelleştirilmesi ile elde ediliyor. Güvenli olmayan kısmını anlayamadım, anlatır mısınız?

Sağlamlisans sitesi hem ucuz hem güvenilir.
780 TL'den indirime girmiş. Size anahtar Gmail yoluyla geliyor bence şansınızı kaçırmayın.
Neden dislike attınız? Ben de farklı bir şey söylememişim?

Retail key alabilirsiniz, ucuz zaten fiyatları. KMS dediğiniz şey sizi bir sunucuya bağlayıp sunucu üzerinden etkinleştiriyor, verilerinizin güvenliği kalmaz bu durumda. Üstüne KMS güvenilir bir yerden indirilmezse bir sürü spyware ile birlikte geliyor, sisteminiz yavaşlar da.

Alabileceğim güvenilir bir yer var mı?
Hocam Windows'u etkinleştirmedende kullanabilme şansınız var ama bazı özellikler kısıtlı oluyor bana sorarsanız hiç öyle KMS gibi şeylerede bulaşmayın bütçeniz varsa key alın etkinleştirin yoksa etkinleştirmeden kullanın KMS ile etkinleştirip bilgisayarı botnet yapacağınıza hiç etkinleştirmeden kullanmak daha iyi bir seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı