Windows'a dönmek için yazdırma programı yükleme

Arkadaşlar, ben daha yeniyim bu konularda. Linux Mint 19 Cinnamon 32 bit yüklemiştim. (2GB Ram olduğundan dolayı) fakat hiçbir uygulama 32 bit desteklemiyor. Unetbootin'den kurdum. Boot'a girdim. Fakat hata verdi. (Hata: This is not a bootable disk) Olmadı yani. Yardım ederseniz çok mutlu olurum.
belenaEtcher ise "No removable detected." diyor. Usb var aslında. Anlayamadım gitti. Sinir krizinden öleceğim galiba.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, ben daha yeniyim bu konularda. Linux Mint 19 Cinnamon 32 bit yüklemiştim. (2GB Ram olduğundan dolayı) fakat hiçbir uygulama 32 bit desteklemiyor. Unetbootin'den kurdum. Boot'a girdim. Fakat hata verdi. (Hata: This is not a bootable disk) Olmadı yani. Yardım ederseniz çok mutlu olurum.
belenaEtcher ise "No removable detected." diyor. Usb var aslında. Anlayamadım gitti. Sinir krizinden öleceğim galiba.
RAM boyutunuz 2GB olsa bile işlemcinizin mimarisi 64-bit olduğu sürece 64-bit kurmanız gerekir ki zaten işlemcinizin mimarisi yüksek ihtimal 64-bit'tir.

Yahu yaptım. Fakat tüm resimler gitmiş. 2 tane disk vardı birleşip biçimlendirmiş Linux. Ah ben neden böyle bir şey yaptım? :(
Windows 7'yi kurdum. Ama D diski yok.Silip Windows'a göre yaptım. Babam kızacak :(

Windows iso dosyalarini flash bellege yuklemek icin WoeUSB adli programi yuklemen gerekir.

Talimatlari anlayamayanlar icin nasil kurabilirsiniz (Ubuntu)?
Terminali acip ilk once git programini yuklemelisin (CTRL+ALT+T):
sudo apt-get install git
Ardindan herhangi bir klasore gecip (cd KlasorIsmi) veya hicbir sey yazmayip direk bulundugun klasore asagidaki kod ile indirebilirsin.
git clone https://github.com/slacka/WoeUSB.git
Indirdikten sonra WoeUSB diye bir klasor olusacak. ls (kucuk L) komutu ile bunu teyit edebilirsin. Tekrar olusan klasore
cd WoeUSB/src/ ile giris yapacaksin.
Sirasi ile bu kodlari terminale yapistirmalisin
./setup-development-environment.bash
sudo apt-get install devscripts equivs gdebi-core make (gerekli programlar)
mk-build-deps
./configure
make
sudo make install
sonrasinda Arama yerine WoeUSB yazarak programi bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı