Çözüldü Linux'tan Windows'a dönmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fxtih

Hectopat
Linux'tan Windows'a dönmek istiyorum. USB belleğime yazdırdım işletim sistemini fakat 140 GB'lik sürücümü 0.0 MB gösteriyor geçemiyorum yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Çözüm
Hocam bir flash belleğe WinPE yazdır. O flasdan bilgisayarını boot et. Bilgisayarıma gir bilgisayarında kullanmış olduğun diskleri göreceksin. Sağ tık yapıp biçimlendir diyip oradan da NTFS'e çevirebilirsiniz. Ek olarak flash belleğe normal windows yazdırıpda yapabilirsiniz.
WinPE imajını RUFUS programı ile yazdırın en temizi olur.
Hocam bir flash belleğe WinPE yazdır. O flasdan bilgisayarını boot et. Bilgisayarıma gir bilgisayarında kullanmış olduğun diskleri göreceksin. Sağ tık yapıp biçimlendir diyip oradan da NTFS'e çevirebilirsiniz. Ek olarak flash belleğe normal windows yazdırıpda yapabilirsiniz.
WinPE imajını RUFUS programı ile yazdırın en temizi olur.

Çözüm
Hocam bir flash belleğe WinPE yazdır. O flasdan bilgisayarını boot et. Bilgisayarıma gir bilgisayarında kullanmış olduğun diskleri göreceksin. Sağ tık yapıp biçimlendir deyip oradan da NTFS'e çevirebilirsiniz. Ek olarak flash belleğe normal Windows yazdırıpda yapabilirsiniz.
WinPE imajını Rufus programı ile yazdırın en temizi olur.

Deneyeyim hocam, teşekkürler. :)

Hocam bir flash belleğe WinPE yazdır. O flasdan bilgisayarını boot et. Bilgisayarıma gir bilgisayarında kullanmış olduğun diskleri göreceksin. Sağ tık yapıp biçimlendir deyip oradan da NTFS'e çevirebilirsiniz. Ek olarak flash belleğe normal Windows yazdırıpda yapabilirsiniz.
WinPE imajını Rufus programı ile yazdırın en temizi olur.

Çok teşekkür ederim, oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı