Linux'tan Windows'a geri dönmek mantıklı mı?

Bende bahsettiginden cok daha iyi calisiyor Linux belki 10 yıldır cokme yasamadim. Yeni bir laptop aldigimda bir kere kuruyorum, laptopu satana kadar da tekrar kurmam gerekmiyor. Cokme yasasam da cozup duzeltmem 5 dakikami almiyor zaten. Nerede hata yaptiysam geri aliyorum duzeliyor direkt. Bunu Windows'la yapabilirim diyorsan Windows kullan tabii. Linux derken Ubuntu'dan bahsetmiyorum genelde.
Windows ile yapamıyorum tabii ki, ancak hatalarım benden kaynaklı olmuyor. Dediğiniz gibi herhangi bir hata yapsam kendim düzeltebiliyorum, ancak işletim sistemi herhangi bir şey yapmamama rağmen sistem çöküyor, kilitleniyor. Linux kullanırken çok mutluydum, gayet hızlı ve Windows'a göre çok daha kullanışlıydı (uygulama desteği hariç - WINE kullandım çok kötü) ancak bu beni bıktırdı. İnternetteki yabancı forumlarda da Linux'tan bıkan bir sürü insan görüyorum.

Ubuntu temelli olmayan distrolarla başladım zaten bu olaylara, en son Ubuntu da çökünce bitirdim tamamen Linux serüvenimi. Hala SBC'lerime, eski tabletlerime ve sunucularımda güveniyorum Linux'a ancak günlük kullanımda uyuşamadık kendisiyle ;)

Geri
Yukarı