Windows'a girmeden format atmak mümkün mü?

LnCazYapma

Hectopat
Daha önce hiç formatlamadim, PC Windows'a giremiyor.
SSD sorunlu diye biliyorum. O yuzden buyuk ihtimalle baska bir SSD taksam duzelir mi?
Ve ana sorum Windows'a girmeden format atabilir miyiz?

Hocam peki bu sorun SSD'den olma ihtimali nedir yani kirmizi isik Full yaniyor şu an, dun 5 saat ugrastim bir şey olmadi bugün yine olmuyor, sadece emin olmaya calisiyorum yeni SSD bakacağım ona gore.

UEFI Windows hazırlama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Format atma
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam peki bu sorun SSD'den olma ihtimali nedir yani kirmizi isik Full yaniyor şu an, dun 5 saat ugrastim bir şey olmadi bugün yine olmuyor, sadece emin olmaya calisiyorum yeni SSD bakacağım ona gore.

Emin olmamakla beraber bazılarında mavi ve kırmızı 2 ışık olur, kırmızı ışık yanıyorsa çalışmıyordur. Sizinkinde mavi ışık var mıdır bilmiyorum çok hakim değilim bu konuya.

Emin olmamakla beraber bazılarında mavi ve kırmızı 2 ışık olur, kırmızı ışık yanıyorsa çalışmıyordur. Sizinkinde mavi ışık var mıdır bilmiyorum çok hakim değilim bu konuya.

Mavi ışık PSU göstergesi kırmızı ışık ise SSD göstergesi. Genel de yüzde 100 kullanım olunca krımızı ışık sürekli yanıyordu. Ama şu an sorunlu sanırım bılmıyorum tam olarak. Yarın format deneyeceğim.

Geri
Yukarı