Windows'a hesap ekleyip Game Pass etkinleştirme

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Elimde 2. aylık Game Pass Ultimate var fakat daha önce kullanmıştım, o yüzden bu kodu kullanamıyorum.2. hesap ı ekleyip Windows'a onda etkinleştirsem anahesap da geçerli olur mu?

O kural direkt hesabınızı etkiliyor, Windows'u değil. Eğer bir hesapta kullandıysanız, o hesapta bir daha kullanılmıyor.

Kullanılabilir hali de var fakat forum üzerinde satışı yasaklandı sanırım.

O kural direkt hesabınızı etkiliyor, Windows'u değil. Eğer bir hesapta kullandıysanız, o hesapta bir daha kullanılmıyor.

Kullanılabilir hali de var fakat forum üzerinde satışı yasaklandı sanırım.

Xbox'da oluyordu konsola 2 hesap ekleyip 2. hesap da etkinleştirince diğer hesap da kullanabiliyordu.

Xbox'da oluyordu konsola 2 hesap ekleyip 2. hesap da etkinleştirince diğer hesap da kullanabiliyordu.
Ben yanlış mı anladım, siz aynı hesapta 2. kodu kullanmak istemiyor musunuz? Eğer başka hesap açıp kullanmak istiyorsanız, öyle kullanabilirsiniz. Ben aynı hesapta 2. kodu kullanamayacağınızı söylüyorum.

Ben yanlış mı anladım, siz aynı hesapta 2. kodu kullanmak istemiyor musunuz? Eğer başka hesap açıp kullanmak istiyorsanız, öyle kullanabilirsiniz. Ben aynı hesapta 2. kodu kullanamayacağınızı söylüyorum.

Ben bilgisayar da ayrı hesap açıp orada kullanacağım sonra ana hesabıma gireceğim ondan bahsediyorum hesabımda 1 kere kullanabiliyorum onu biliyorum.

Ben bilgisayar da ayrı hesap açıp orada kullanacağım sonra ana hesabıma gireceğim ondan bahsediyorum hesabımda 1 kere kullanabiliyorum onu biliyorum.
Başka hesaplarda kullanma engeli yok, o engel sadece kod kullandığınız hesaplar için geçerli. Yeni bir Windows hesabına falan gerek yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı