Windows’a macOS X kurmak

bluetechhh

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle.
Bayağı düşündüm araştırdım bilgisayarıma Mac kurmaya karar verdim ( sanal değil direkt ana makineye kurmaktan bahsediyorum ) fakat elle tutulabilir Türkçe bir format (RAW imajı) linki bulamadım. Yandex üzerinde olan linklerde indirme sınırı aşılmış 100 GB alan satın alın yazıyor yaklaşık 80 TL'ye denk geliyor. MediaFire gibi sitelerde de sınırlama olduğu için indirme hızı en fazla 500kb/sn oluyor 10-11 saat indirme süresi yazıyor. Böyle mail.ru, Google Drive veya indirmek için hıza limit koymayan herhangi bir site üzerinden Mac RAW linki atabilecek arkadaşım var mıdır acaba? Şimdiden teşekkür ederim.
Ryzen işlemci ve MBR diskim var.
(Mümkünse High Sierra ve üzeri sürümü tercih ediyorum fakat daha düşük sürüme formatlayıp sonrasında üst sürümlere güncelleyebileceksem hangi sürüm olduğu fark etmez)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut imajlarımızı alternatif sitelere yükleyebiliriz bi' ara.

Hatta buyurun: Google Drive:

Son düzenleme:

Abi Pentium işlemciye fake CPU ID yardımıyla kurabilir miyiz?

Dediğiniz gibi flasha yazdırdım format attım. Diski silip gpt diskimin içine yükledim. Format atıldı kendiliğinden bilgisayar resetlendi ve tekrar açıldığında format kaldığı yerden devam etmek yerine en başa attı ve baştan kurulum yapmamı istiyor. Ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz ?
macOS Utilities diye bir pencere çıkıyor.
Sekmeler de şu şekilde.
Restore from time machine backup
Install macOS
Get help online
Disk Utility

Son düzenleme:

Geri
Yukarı