Çözüldü WindowsApps klasörü nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Aşağıdaki bağlantıdan ".reg" dosyasını indirin ve kayıt defterine ekleyin. Sonrasında "WindowsApps" klasörüne sağ tıklayıp "Take Ownership" seçeneğini seçin. Bu işlemden sonra sistem tarafından o anda kullanılan uygulamalar dışında hepsini silebilirsiniz.

Silerken klasörü sil demek yerine klasöre girip "CTRL+A" ile tüm alt klasörleri seçip sil deyin. Silinmeyenleri yok sayın.

Abim eline sağlık. Onlarca site gez YouTube'da çözüm videolarına bak. Program kur dene hiçbiri olmadı. Sizin yöntemle günlerce süren zahmet sıkıntı sadece birkaç sn için çözüldü gitti. Olay budur Technopat budur AJFA budur. Adamsın adam! Eyvallah

Aşağıdaki bağlantıdan ".reg" dosyasını indirin ve kayıt defterine ekleyin. Sonrasında "windowsapps" klasörüne sağ tıklayıp "take ownership" seçeneğini seçin. Bu işlemden sonra sistem tarafından o anda kullanılan uygulamalar dışında hepsini silebilirsiniz.

Silerken klasörü sil demek yerine klasöre girip "CTRL+a" ile tüm alt klasörleri seçip sil deyin. Silinmeyenleri yok sayın.

Hocam ben yaptım da sistem size izin vermelidir yazıyor silinmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmuyor yapamadım ( yanlış başlığa cevap yazmışım ama ben çözümümü yine de koyacağım ).

Sorunu şöyle çözdüm, klasöre sağ tıklayıp özelliklere geldim oradan güvenlik seçeneğine tıkladım ve gelişmiş butonuna bastım. Açılan pencerede üstte klasör sahibinin yanındaki değiştir seçeneğine bastım ve oradan klasörün erişimini aldım ardından alttan yeni kullanıcı ekleye basıp kendimi ekleyip tam erişim verdim ve klasörü imha ettim.

Aşağıdaki bağlantıdan ''.reg'' dosyasını indirin ve kayıt defterine ekleyin. Sonrasında ''WindowsApps'' klasörüne sağ tıklayıp ''Take Ownership'' seçeneğini seçin. Bu işlemden sonra sistem tarafından o anda kullanılan uygulamalar dışında hepsini silebilirsiniz.

Silerken klasörü sil demek yerine klasöre girip ''CTRL+A'' ile tüm alt klasörleri seçip sil deyin. Silinmeyenleri yok sayın.

@AJFA, eyvallah.

Aşağıdaki bağlantıdan ''.reg'' dosyasını indirin ve kayıt defterine ekleyin. Sonrasında ''WindowsApps'' klasörüne sağ tıklayıp ''Take Ownership'' seçeneğini seçin. Bu işlemden sonra sistem tarafından o anda kullanılan uygulamalar dışında hepsini silebilirsiniz.

Silerken klasörü sil demek yerine klasöre girip ''CTRL+A'' ile tüm alt klasörleri seçip sil deyin. Silinmeyenleri yok sayın.

Teşekkürler ise yaradı

Yeni konular

Geri
Yukarı