Windowsn 7 ESU vs. Windows 10 1607

Hocam ben şu an Windows 7 Ultimate kullanıyorum Forumda 10 olarak görünüyorum ona bakmayın bir hata sanırım. Ben gayet memnunum ESU yapmadanda sadece windows Update agent 7.6 kurup Update üzerinden güncellemeleri yapın ve Microsoft Security essentials kurun. Hala güvenlik güncellemesi alıyor. Bende tüm orijinal el değmemiş ISO'lar ve dediğim programların linkleri var size tek bir dosya halinde hepsini verebilirim. Ultimate dışında Home Premium ve proffessional da var hepsi 64 Bit. İsterseniz size tek bir dosya içinde güncel Windows 7 verebilirim. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Orijinalliğini doğrulamak isterseniz SHA-256 doğrulaması yapabilirsiniz.
Merhabalar, bende low end sayılabilecek bir laptopa sahibim şuan Windows 10 kullanıyorum ama gerçekten memnun değilim. Windows 8.1 kullanıyordum ve hiçbir problem yaşamasam da güncellik için 10 a geçtim ve anladım ki güncellik hiçbir ek getirmiyor anca performans düşüyor. Windows sürümümü düşürmeye karar verdim fakat 8.1 e değil 7 ye düşürmek istiyorum çünkü halihazırda zaten ikisinin de desteği sonra ermiş durumda, o yüzden güvenlik olarak bir fark görmiyorum. O yüzden sizden rica etsem, dosyaları benimle paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

Merhabalar, bende low end sayılabilecek bir laptopa sahibim şuan Windows 10 kullanıyorum ama gerçekten memnun değilim. Windows 8.1 kullanıyordum ve hiçbir problem yaşamasam da güncellik için 10 a geçtim ve anladım ki güncellik hiçbir ek getirmiyor anca performans düşüyor. Windows sürümümü düşürmeye karar verdim fakat 8.1 e değil 7 ye düşürmek istiyorum çünkü halihazırda zaten ikisinin de desteği sonra ermiş durumda, o yüzden güvenlik olarak bir fark görmiyorum. O yüzden sizden rica etsem, dosyaları benimle paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.
Ben de Win10' da sorun yaşadım, ghost spectre kullanabilirsin. Win11 sürümünü bile sorunsuz çalıştırdım hatta.(3gb ram, i3-330m, geforce g105 m)

Geri
Yukarı