Windows'ta 2. hesap nasıl silinir?

Eshler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta olduğu gibi bir sorunla karşı karşıyayım. Bir türlü hesabı silemiyorum çünkü denetim masasında olan hesaplar kısmında 1'den fazla hesabım gözükmüyor ama Windows açılışında 2 hesap gözüküyor. Bunu nasıl çözerim? Bilenler yardım ederse sevinirim.

Verdiğim kodları eksik yazıp hesabınızın şifresini değiştirmiş olma ihtimaliniz var mı? Hangi hesapları silmiştiniz?

Eğer bu iki sorudan çözüme ulaşamazsak bilgisayarı kapatın, açılırken Windows ekranı gelmeden art arda F8 tuşuna basın ve güvenli mod ile girmeyi deneyin.

Son düzenleme:
Verdiğim kodları eksik yazıp hesabınızın şifresini değiştirmiş olma ihtimaliniz var mı? Hangi hesapları silmiştiniz?

Eğer bu iki sorudan çözüme ulaşamazsak bilgisayarı kapatın, açılırken Windows ekranı gelmeden ard arda F8 tuşuna basın ve güvenli mod ile girmeyi deneyin.
Reboot and Select proper Boot device hatası alıyorum.
Şu noktada format atabileceğimi söyleyin lütfen hiçbir şekilde giriş yapamıyorum daha dün format atmıştım yaptığım bir hata yüzünden giriş yapamıyorum usb hazır olarak duruyor tekrar format atma imkanım var mı?

Reboot and Select proper Boot device hatası alıyorum.
Bilgisayar açılıp BIOS ekranı gittikten hemen sonra dener misiniz? Belki de BIOS'ta tanımlı bir tuş ile karışıyordur.

Şu noktada format atabileceğimi söyleyin lütfen hiçbir şekilde giriş yapamıyorum daha dün format atmıştım yaptığım bir hata yüzünden giriş yapamıyorum usb hazır olarak duruyor tekrar format atma imkanım var mı?
Atabilirsiniz tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı