Windows'ta Mikrofon geliştirmeler bölümü yok

RadaSchumi

Hectopat
Jak girişli kulaklığımın hoparlör yerinde geliştirmeler var ancak mikrofon yerinde yok.

1654206404132.png

1654206450664.png

Jak girişli kulaklığımın hoparlör yerinde geliştirmeler var ancak mikrofon yerinde yok.

Eki Görüntüle 1407509

Eki Görüntüle 1407511

Hocam o genellikle ses sürücülerini indirmemekten olur. Ses sürücüleriniz var mı? Bende de bu oluyordu fakat RealtekHD sürücülerini indirince düzeldi. Eğer ses sürücülerinizi bilmiyorsanız ve masaüstü kullanıyorsanız anakartınızın özelliklerinden bakarak ses sürücülerini bulabilirsiniz.

Hocam o genellikle ses sürücülerini indirmemekten olur. Ses sürücüleriniz var mı? Bende de bu oluyordu fakat RealtekHD sürücülerini indirince düzeldi. Eğer ses sürücülerinizi bilmiyorsanız ve masaüstü kullanıyorsanız anakartınızın özelliklerinden bakarak ses sürücülerini bulabilirsiniz.
Teşekkürler hocam deneyeceğim eğer olursa çözüm olarak işaretlerim.
@MrLightTea Hocam anakartıma uyumlu sürücüyü indirdim Hoparlör yerinde olan geliştirmeler yeri de gitti uygun olan bir sürücü atar mısınız?

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam deneyeceğim eğer olursa çözüm olarak işaretlerim.

@MrLightTea hocam anakartıma uyumlu sürücüyü indirdim hoparlör yerinde olan geliştirmeler yeri de gitti uygun olan bir sürücü atar mısınız?

Hocam ses kartınızın ismini söylerseniz bulabilirim benim bildiğim bir Realtek var.

Yeni konular

Geri
Yukarı