Windows'tan tamamıyla kurtuldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dual boot iyi oluyor ya sadece Linux kurmaktan daha mantıklı.

Ya zaten Linux tek kullanılmamalı benim için Linux çöp. Yanlış anlamayın hakaret amaçlı değil sadece kullanamıyorum ve uğraşmak istemiyorum. Herkes ihtiyacını kullanmalı ve saçma sapan yorum yapmamalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum haklısınız fakat yazdıklarından da anlaşıldığı üzere yaşı küçük bir kardeşimiz fazla dikkate almayın bence.

Yaşı küçük mü?

Forum kullanım servisi sözleşmesine göre 13 yaş üstünde olması lazım. Yaş kriterini karşılamayıp kullanıyorsa kendi sorunudur.
Son olarak bir şeyi kötüleyip sonra kullanıp onu övmek nasıl bir kafa yapısının izahı?

Kimse kusura bakmasın ama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
Gelip 2. tane distro deneyince Linux sever olup önceden Linux kurmam diyen arkadaştan bahsediyoruz.

Herkes yaşına göre oturaklı konuşsun öyle farklı forumlar içinde laf edip buraya Linux sevdalısı olmanında manası yok.

Takke düştü kel göründü:
Ekran görüntüsü 2022-08-26 141340.png

Farklı siteler içinde farklı siteleri kötüleyip sonra bir şey olmamız gibi konu açması daha komik. :)

Ya yaşınız kadar konuşun ya da düzgün bir şekilde pişmanım ön yargılıyım diye söyleyin ya da sussun.

Boğazdan büyük lokma yenmez çünkü. :)

Geldi ayrıntılı inceleme makalesi :D :D

Eki Görüntüle 1496370
@Recep Baltaş Arkadaşı uçurmaya ne dersiniz?

Görsel

Şunu da atayım.

Cidden bu insanlar komik farklı siteler içinde farklı şekilde kötüleyip sonra gene kötülediği siteye yazıyorlar.

Biz boşuna demiyoruz boğazınızdan büyük lokma yemeyin diye ama boşuna konuşuyoruz. :D

Neyse, biraz Google bilen ve aklı olan kişi zaten bunun yediği bütün haltları bulabilir.

Kanka eleman evin şartlellerini indirdi herhalde korkudan.

Birazdan site hesabını silip Bilgisayarını camdan aşağıya atıp modemi kırabilir.

Şimdi gelelim AhmetRyzen'e.

Şimdi, bu omurga eksikliği yaşayan arkadaşın vertabla dediğimiz dik durma diskleri içinde bir sorun var sanki?

Ekran görüntüsü 2022-08-26 141340.png

Tamam kullanma anlarız seçim senin.

Peki neden farklı siteler içinde Technopat'a hakaretler yağdırıp hor görme derdindesin?

Ekran görüntüsü 2022-08-26 142529.png

Ekran görüntüsü 2022-08-26 142636.png

Azıcık karakterin varsa hakaret ettiğin ve pek çok yer içinde sövdüğün bu forumdan özür dilersin Ahmet Ryzen.

ShiftDelete içinde R vitese takan ben değilim neticede:

Neyse hakaret ettiğin forumdan ve yöneticilerinden özür dile mesajın altında ekler oluyor olması lazım merak eden okusun.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-26 142613.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-26 142613.png
    31,2 KB · Görüntüleme: 47
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı