Çözüldü Windows'u açmak için BIOS'tan SSD seçilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alikuz35

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma Windows kurulu. SSD taktım fakat BIOS'tan ayarlayamadım. Windows'u açmadığı için BIOS'tan ne yapmam gerekiyor?

0C8ECD05-C423-4E02-80BE-EC6F3C1E9F6B.jpeg

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dk 0:55'e kadar izle neler yapman gerektiği var 0:55 de bootoption 1 yazısı var görüceksin oraya geldiğinde ona tıklakendi bilgisayarında oradan SSD'ini buluıp secebilrisin.
CSM enable mı disable mı ona bakar mısın?
Merhaba konuya pek hakim değilim adım adım anlatır mısınız ?
Buldum şimdi disable

Buldum şimdi disable
Sanırım benim sistemi başlatması için ssd yi öncelik olarak seçmem gerekiyor fakat nasıl olduğunu bilmiyorum. Sistemde sadece m2 ssd takılı daha önce ssd ye Windows’u kurmuştum.

Buldum şimdi disable

Sanırım benim sistemi başlatması için ssd yi öncelik olarak seçmem gerekiyor fakat nasıl olduğunu bilmiyorum. Sistemde sadece m2 ssd takılı daha önce ssd ye Windows’u kurmuştum.
Sistem biosta ssd görünüyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dk 0:55'e kadar izle neler yapman gerektiği var 0:55 de bootoption 1 yazısı var görüceksin oraya geldiğinde ona tıklakendi bilgisayarında oradan SSD'ini buluıp secebilrisin.

Çözüm

Geri
Yukarı