Windows'u D: sürücüsüne kurma

cankiran34

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, öncelikle PC de iki adet SSD takılı, C:/ Samsung 970 EVO 500G, D:/ Samsung 980 Pro 1 TB. Windows dosyalarım C de kurulu olduğu için ben asıl hızlı olan SSD mi verimli bir şekilde kullanamıyorum. Sistem dosyalarını nasıl D sürücüsüne atarım veya formatla nasıl Windows'u D sürücüsüne yüklerim? Bu iki SSD'yi en verimli şekilde nasıl kullanırım? Format atmaya çalıştım C:'deki bütün verileri sildi ama yine sitemi C sürücüsüne yükledi. D sürücüsündeki dosyalar hala duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format sırasında bütün diskleri silip boyutuna göre hangi disk olduğunu bulabilirsiniz. Ona göre seçim yapın ve ilerleyin?

Merhabalar, öncelikle PC de iki adet SSD takılı, C:/ Samsung 970 EVO 500G, D:/ Samsung 980 Pro 1 TB. Windows dosyalarım C de kurulu olduğu için ben asıl hızlı olan SSD mi verimli bir şekilde kullanamıyorum. Sistem dosyalarını nasıl D sürücüsüne atarım veya formatla nasıl Windows'u D sürücüsüne yüklerim? Bu iki SSD'yi en verimli şekilde nasıl kullanırım? Format atmaya çalıştım C:'deki bütün verileri sildi ama yine sitemi C sürücüsüne yükledi. D sürücüsündeki dosyalar hala duruyor.

Hocam Technopat'ın YouTube'da videosu var Windows klonlama diye onu bir izleyin.

C:/ deki sistem dosyalarını d:/ ye klonlayıp sonra C:/ deki windows dosyasını silebilir miyim peki
İşler daha da karıştı. 1 tb olan d:/ diskini 500 gb yaptı. Diğer diskin aynısı oldu resmen
Kurtarmak istediğim bi dosya yok. Şimdi format atsam pc ye düzelir mi tamamen diskler?

Son düzenleme:
C:/deki sistem dosyalarını D:/ ye klonlayıp sonra C:/deki Windows dosyasını silebilir miyim peki.
İşler daha da karıştı. 1 TB olan D:/ diskini 500 GB yaptı. Diğer diskin aynısı oldu resmen.
Kurtarmak istediğim bir dosya yok. Şimdi format atsam PC'ye düzelir mi tamamen diskler?

Ben denedim olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı