Windows'u etkinleştir yazısı nasıl kaldırılır?

Buna göre, zararlı içeren dosyalar neden kaldırılmıyor peki? :)

Açık kaynaklı olması, kodun dikkatlice incelendiğini göstermez. GitHub'a yüklendi diye güvenilir diyemeyiz yani. Özellikle popüler olmayan dosyalarda dikkat edilmesi gerek.

HWID (massgravel) etkinleştirmeyi LTSC sürümleri için ben de kullanıyorum bu arada. Zararlı değil ancak yukarıdaki uyarıları dikkate alabilirsiniz.

Konu sahibinin sorusu için; bir çok lisans anahtarı satın alabileceğiniz platform var. Sağlam Lisans önerebilirim. Pahalı geliyorsa 50 TL veya altına PTTAvm, İtemSatış vb. yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Buna göre, zararlı içeren dosyalar neden kaldırılmıyor peki? :)

Açık kaynaklı olması, kodun dikkatlice incelendiğini göstermez. GitHub'a yüklendi diye güvenilir diyemeyiz yani. Özellikle popüler olmayan dosyalarda dikkat edilmesi gerek.

HWID (massgravel) etkinleştirmeyi LTSC sürümleri için ben de kullanıyorum bu arada. Zararlı değil ancak yukarıdaki uyarıları dikkate alabilirsiniz.

Konu sahibinin sorusu için; birçok lisans anahtarı satın alabileceğiniz platform var. Sağlam lisans önerebilirim. Pahalı geliyorsa 50 TL veya altına PttAVM, İtemsatış vb. yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Yani pahalı gelmiyor ama aynı ürünü PttAVM üzerinden ucuza alabiliyorsam pahalısını almak mantıklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı