Windows'u etkinleştir yazısı nasıl kaldırılır?

Wenny22

Femtopat
Daha fazla  
Windows'u etkinleştir yazısını nasıl kaldırabilirim? Amacım sadece yazıyı kaldırmak key falan almak istemiyorum.

Windows etkinleştirme yazısını kaldırmak için öncelikle arama kısmına CMD yazıyoruz ve yönetici olarak başlatıyoruz.

CMD'ye şu komutu giriyoruz " BCDEdit -set testsıgnıng off "

Sonra PC'yi yeniden başlatıyoruz.

İzleme sürümlerine 23H2 geldi fakat ge

Bu konu için buradan destek alabileceğinizi düşünüyorum.

Kaldıramazsın mecbur key almak zorundasın o CMD ile yapanlar keyi kaldırmıyor sadece etkinleştir yazısını görülmez yapıyorlar.

Windows'u etkinleştir yazısını nasıl kaldırabilirim? Amacım sadece yazıyı kaldırmak key falan almak istemiyorum.

Regedit ayarları ile kaldırılabiliyor bu videoya bir bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece etkinleştirme yazısının kaldırıldığını Windows'un bazı özelliklerine erişemeceğinizi belirtmek istiyorum. Lisans anahtarı satın almak yerine bazı güvenilir ve bütçenize uygun OEM lisans satan sitelere de bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu şekilde kaldırabilirsiniz.

Bu şekilde kaldırabilirsiniz.

Konu sahibi key girmeden sadece yazıyı kaldırmak istediğini söylüyor bu yöntem key ile yapılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı