Windows'u Tekrar Kurduktan Sonra Eski Programları Görememek

Turgut Emre

Kilopat
Merhaba. Bugün bilgisayarımı sıfırladım, yani Windows'u tekrar kurdum. Fakat eskiden program kaldırda "E" diskimde yüklü olan tüm uygulamalarımı ve Steam oyunlarımı görebiliyordum. Fakat sıfırlama sonrası sadece "C" diskinde olan programları görebiliyorum. Ya da yeni kurduğum programları. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm programları tekrar indirin ve önceden kurduğunuz klasörlerini seçip üzerine kurma işlemi yaparak bilgisayara tanıtın. Format sırasında farklı diske kurduğunuz programları da baştan kurmanız gerekir bunu bilmeniz gerekirdi.

Tüm programları tekrar indirin ve önceden kurduğunuz klasörlerini seçip üzerine kurma işlemi yaparak bilgisayara tanıtın. Format sırasında farklı diske kurduğunuz programları da baştan kurmanız gerekir bunu bilmeniz gerekirdi.

İlk kez sıfırlama yaptım. Yaşadığım sorun daha büyük olduğu için bu işleme pek takılmadım. Bilgisayarım da donma ve donduğunda tepki vermeme problemi var. Şu an bilgisayarı komple formatlayıp her şeyi baştan kuracağım.

E diskine de kurulum işlemi gerçekleştirdiğin için ekle - kaldırda görürsün ama format attıktan sonra görmemen normal. Steam kütüphane klasörü olarak E diskinde oyunların bulunduğu klasörü seç. Daha sonra Steam'den oyunu yükle dediğinde oyun yüklenmiş olacak indirmeye gerek kalmadan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı