Windows'un gereksiz hantal olması

Daha fazla  
Bugün aylar sonra NVIDIA'nın sürücülerinin nasıl kurulacağını çözüp özgür yazılım dünyasına Linux Mint ile aylar sonra adım attım. Hard diske kurdum. Linux Windows'un SSD ile veremediği performansı hard disk ile veriyor. Bundan sonra Linux'dan ötesi yok benim için.
@Linux Aliskanligi
@Bilişsel Hack

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows ile Linux'un amaçları tam olarak aynı değil de ondan hocam. Hem Windows'un arkasında çok veri gönderme işlemi oluyor. Belki de ben yanlış biliyorum. Ama modlanmış Windows'ta kullanabilirsiniz çok iyi performans veriyor ben öyle kullanıyorum.

Yok sistemim Windows 10 kaldırıyor. Ama Linux en iyisi. Bunu yazmak için konuyu açtım.
Kişiye göre değişir. Windows da iyi, Linux da iyi. Windows'u, sistemi güçlü ve SSD'li olan yeni bilgisayarlar kullanır. Linux'u ise yontmataş devrinden kalan bilgisayarlar kullanır.

Linux'ta oyun açarsanız haber verin. 😀

Bugün aylar sonra NVIDIA'nın sürücülerinin nasıl kurulacağını çözüp özgür yazılım dünyasına Linux Mint ile aylar sonra adım attım. Hard diske kurdum. Linux Windows'un SSD ile veremediği performansı hard disk ile veriyor. Bundan sonra Linux'dan ötesi yok benim için.
@Linux Aliskanligi
@Bilişsel Hack

Normaldir eski sistemlerde kullansalar yeni PC almış gibi olurlar açık kaynak kodlu işletim sistemleri kullanmasını bilene süperdir bütün işleriniz görürsünüz.

Kişiye göre değişir. Windows da iyi, Linux da iyi. Windows'u, sistemi güçlü ve SSD'li olan yeni bilgisayarlar kullanır. Linux'u ise yontmataş devrinden kalan bilgisayarlar kullanır.

Linux'ta oyun açarsanız haber verin. 😀
Ciddi misin sen?

Yeni konular

Geri
Yukarı