Windows'un Hackintosh'tan daha kötü çalışması

Kime göre neye göre daha kötü çalışıyor? Sen o OS üzerinde her oyunu oynayabiliyor musun? Hayır, tüm cihazlara desteği var mı? Hayır. Hackintosh daha çok iş ve gündelik işlemler için uygun bir işletim sistemi. Windows ise ortaya karışık, tüm kitleyi tek sistem üzerinde tutuyor. Linux'da aynı şekilde. Windows harici OS'ler üzerinde her istediğinizi yapmanız zor veya yapamazsınız. Bu durumda her şeyi bir işetim sistemine entegre edince diğerlerine göre hantal kalması normal bir durum.
Hocam amacım fanboyluk değil. Sadece sormak istiyorum Windows'u isteseler daha stabil yapamazlar mı? Yoksa biliyorum macOS'un oyun konusunda Windows'tan çok uzak olduğunu.

Hocam adamlar oyun isine girse emin olun Windows'u ezerler. Her alanda yaptiklari gibi.
Aslında bakarsanız bu da doğru. Ama Windows bir kere yerleşmiş. Çok büyük bir düzeni ve kapasitesi var. Tüm geliştiriciler bir anda bambaşka bir işletim sistemine göre oyun yapmakta zorlanabilirler ki bu konuda Apple'ın geliştiricelere çok yardımcı olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı