Windows'un yanındaki ikinci Windows bilgisayar tarafından gözükmüyor

Peki hocam sistemde Bluetooth var mı? Varsa oradan aktarmayı deneyin. Sanırım sürücüsü eksik.

Yok oda yok çıldıracağım indirdim şıan tek bir bsğlantıya bağlı.

Hocam Apple'e aktarsan Samsung'tan appledekini algılıyor ama sadece fotoğrafları ne yapscam.

Tamam böyle olmayacak @480164 hocam zaten yanda bir Windows var orada internette var ama işte görmüyor onun için ne yapabilirim?

Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleme:

Hocam Apple'e aktarsan Samsung'tan appledekini algılıyor ama sadece fotoğrafları ne yapscam.

Tamam böyle olmayacak @480164 hocam zaten yanda bir Windows var orada internette var ama işte görmüyor onun için ne yapabilirim?

Driverpack yükleyip internet driverini güncelle düzelir DriverPack Offline Network | Ağ donanımı için sürücüleri indirin

Hocam durum ne oldu? Kusura bakmayın biraz geç verdim.

Olmuyor maalesef.

Hocam durum ne oldu? Kusura bakmayın biraz geç verdim.

Vallahi hocam komşumuz sağ olsun oda yazılımcı yardım ederim dedi şimdş bana internet driver getircek yani bir çözüm yok ben normalde sorduğum soru bende diğer Windows var ama o diğer Windows olanu görmüyor nedenini sormuştum olay neyr döndü.

Bence çok kurcalamayın.
Olmuyor maalesef.

Vallahi hocam komşumuz sağ olsun oda yazılımcı yardım ederim dedi şimdş bana internet driver getircek yani bir çözüm yok ben normalde sorduğum soru bende diğer Windows var ama o diğer Windows olanu görmüyor nedenini sormuştum olay neyr döndü.

Zaten benden bu kadar.

Bence çok kurcalamayın.

Evet hocalarım konu kapanabilir kapatmadan önce size tavsiyem komşunuz varsa hele hele yazılımcıysa ondan yardım isteyin şu an rahat bir şekilde kullanıyorum.

Zaten benden bu kadar.

Evet hocalarım konu kapanabilir kapatmadan önce size tavsiyem komşunuz varsa hele hele yazılımcıysa ondan yardım isteyin şu an rahat bir şekilde kullanıyorum.

Yardım edenlere çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı