Windwos 10 Uyku Modundan Çıkmıyor

asum812

Hectopat
Daha fazla  
2 gün kadar önce PC aldım ve bugün PC'nin başından kalkarken uyku moduna aldım. Tekrar geri geldiğimde ekran açılmadı. Bilgisayarı kapatıp açtım ama hiçbir şey değişmedi. Kısa bir araştırma sonucunda sorunun Windows 10 kaynaklı olabileceğini öğrendim. Bilgisayarımın ekranı hala gelmedi. Nasıl düzeltebileceğimi bilen birileri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
normal şartlarda elektriği kesin 2 dakika sonra yeniden takın görüntü gelmez ise BİOS pili ile ya da jumper yolu ile resetlemeyi deneyin yine açılmaz ise RAM söküp yeniden takın yine olmadı garantiye yollayın BİOSU yemiş olabilir windows. Diz üstü ise cihaz pili sökün tümleşik ise altında bu tip durumlar için reset yeri var ataç ile bastırıp düğmeye resetleyin.
normal şartlarda elektriği kesin 2 dakika sonra yeniden takın görüntü gelmez ise BİOS pili ile ya da jumper yolu ile resetlemeyi deneyin yine açılmaz ise RAM söküp yeniden takın yine olmadı garantiye yollayın BİOSU yemiş olabilir windows. Diz üstü ise cihaz pili sökün tümleşik ise altında bu tip durumlar için reset yeri var ataç ile bastırıp düğmeye resetleyin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı