Wine Üzerinden Valorant Oynanır mı?

Hocam neden Steam'i Wine üzerinden açıyorsunuz? Normal hali var.

Oyun indirmek için. Oyunum Linux üzerinde yoktu. Sonra oradan indirdim ama oradan açılmadı işte. Proton dB diye bir şey vardı galiba. Oradan deneyeyim dedim sonra Linux üzerinden Steam kurulmaya başladı. Sonra zaten sildim geçtim Windows'a.

Acaba neden böyle bir şey var. Rank kasmak için bir sürü hesap açıp onlar ile oynama ihtimali oldukları için mi?
Hem onun için hem de sanal makinede hile yapmak çok daha kolay olacağı için (tespit edilmesi imkânsıza yakın olur) vanguard vm tespit ettiği anda çalışmaz. Bunu sorun eden tek anticheat vanguard sanırım. Mesela Battleye veya EAC'de böyle sorun olmaz (onlar da Wine'da çalışmaz ama sanal makinede çalışır).
Wine ile değil ama QEMU ile sanal makinede oynayabilirsiniz.

QEMU ile de oynanmaz.

Acaba neden böyle bir şey var. Rank kasmak için bir sürü hesap açıp onlar ile oynama ihtimali oldukları için mi?
Sanal makinede oynanamamasının sebebi muhtemelen hileleri engellemek içindir, mesela GTA V'te de aynı durum var sanal makine veya Wine'den Rockstar Launcher çalıştırılamıyor ve oyun açılmıyor en azından ben öyle biliyorum. Linux'ta oynanamamasının sebebi ise muhtemelen Vanguard'dan dolayıdır, isterlerse Linux'a resmi destek sağlayabilirler ama küçük bir topluluk için yapmaya değer görmüyorlardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izleyin lütfen. Oynanıyor.

Hindulardan her şey beklenir. Bence takılmayın böyle şeylere. Genelde sahte çıkıyor veya çok yaratıcı çözümleri oluyor. Fifti fifti şansın var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzleyin lütfen. Oynanıyor.
Dediğim gibi riot oynanmasını istemiyor. Bypass edilebilir ama bunun için işletim sisteminin nasıl çalıştığını çok iyi anlamak lazım. Ayrıca videodaki yöntem de fixlendi artık çalışmıyor.

Geri
Yukarı