Winload.exe 0xc000000e hatası

yasinsuer

Hectopat
Daha fazla  
Eski laptopuma SSD aldım taktım HDD yerine format başlatmak istiyorum. BIOS'tan USB'yi seçiyorum direkt bu ekrana atıyor başka bir yere atmıyor. Yardımcı olacak var mı?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 41

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 24
USB takıyorum hiçbir şeye dokunmuyorum direk Mavi ekrana atıyor. Biostan bootu USB seçtim direk USB den başlatıyor hiçbir şeye ellemiyorum direk mavi ekran
Ben size en baştan anlatayım. Biostan USB ayarlarını yaptığınızı varsayıyorum. Şimdi USB yi taktınız,https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/image-jpg.1284108/
Ve bu ekran geliyor. Burda size diyor ki" herhangi bir tuşa basın ve yüklemeyi başlatın" enter yada istediğiniz herhangi bir tuşa basın bu ekranda. Ardından yükleme başlayacak.

Ben size en baştan anlatayım. Biostan USB ayarlarını yaptığınızı varsayıyorum. Şimdi USB yi taktınız,https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/image-jpg.1284108/
Ve bu ekran geliyor. Burda size diyor ki" herhangi bir tuşa basın ve yüklemeyi başlatın" enter yada istediğiniz herhangi bir tuşa basın bu ekranda. Ardından yükleme başlayacak.
Olmuyor işte bak şimdi. Biostan USB seçmeyince zaten siyah ekranda bir tuşa basın yazıyor ssd de Windows zaten yok sıfır ssd. Biostan USB den başlatınca bir tuşa basın felan bile gelmiyor direk kendi başlıyor tak Mavi ekran

Bana USB belleğe ISO hatalı yazdırılmış gibime geldi. Farklı bir USB bellekle ISO'yu yeniden indirip yazdırarak deneyebilir misiniz?

Ayrıca sisteminizin marka ve modelini belirtirseniz iyi olur.

Hocam diyor ki özetle "SSD'nin içinde işletim sistemi yok, bir USB ile Windows kurun diyor." Sanırım USB'yi görmüyor ya da siz eksik işlem yaptınız.
Hatada öyle bir şey demiyor, "Uygulama veya işletim sistemi yüklenemedi çünkü gerekli bir yazılım bulunamadı veya hatalar içeriyor" diyor.

Ve bu ekran geliyor. Burada size diyor ki: "Herhangi bir tuşa basın ve yüklemeyi başlatın". Enter ya da istediğiniz herhangi bir tuşa basın bu ekranda. Ardından yükleme başlayacak.
Öyle bir şey de demiyor, "Yeniden başlatın ve uygun önyükleme imajını seçin veya seçili önyükleme cihazına önyükleme imajını yerleştirin ve bir tuşa basın" diyor.

Google Çeviri kendini bu kadar geliştirmişken kullanalım lütfen.

Bana USB belleğe ISO hatalı yazdırılmış gibime geldi. Farklı bir USB bellekle ISO'yu yeniden indirip yazdırarak deneyebilir misiniz?

Ayrıca sisteminizin marka ve modelini belirtirseniz iyi olur.

Hatada öyle bir şey demiyor, "Uygulama veya işletim sistemi yüklenemedi çünkü gerekli bir yazılım bulunamadı veya hatalar içeriyor" diyor.

Öyle bir şey de demiyor, "Yeniden başlatın ve uygun önyükleme imajını seçin veya seçili önyükleme cihazına önyükleme imajını yerleştirin ve bir tuşa basın" diyor.
Kanka hani rufusta mbr gpt var ya o anakartla ilgili değil mi aynı laptopa ben 2 gün önce içindeki hdd ile sorunsuz format attım sadece yavaş diye ssd sipariş ettim bugün geldi ssd ye Windows kurmak istiyorum .

Geri
Yukarı