WinRAR 6.24 güvenli midir?

1706899025118.png

Tövbe estağfirullah hocam boş verin bu zamanda bu para bende 20 TL sandım uygulamanın pek de bir vasfı yok olsa herifler kullanmamıza izin vermezdi boş verin para mara gidin vakıflara Afrika'da ki çocuklara bağış yapın buna bu parayı vereceğinize.

Dosya Ekleri

• 1706899014918.png
    1706899014918.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 17
Eki Görüntüle 2105748

Tövbe estağfirullah hocam boş verin bu zamanda bu para bende 20 TL sandım uygulamanın pek de bir vasfı yok olsa herifler kullanmamıza izin vermezdi boş verin para mara gidin vakıflara Afrika'da ki çocuklara bağış yapın buna bu parayı vereceğinize.
Kanka net trolsün yav yine trollendim.😆

Yükledim hacılar PC pahalı olmasa her şeyi yüklerimde pahalı sistem.
En güncel sürümü kullanın yada WinRAR kullanmayın. Eski bir yazılım hani kötü bir amaçları yok ama eski sürümlerinde açık barındırma olasılığı yüksek. Onun dışında az sabredin Microsoft sonunda bu konu ile alakalı RAR uygulaması üzerinde çalıştığına dair duyum aldım. Bu tarz 3.parti uygulamalara gerek kalmayacaktır. Alternatif açık kaynak RAR uygulamalarını da kullanabilirsiniz.

En güncel sürümü kullanın ya da WinRAR kullanmayın. Eski bir yazılım hani kötü bir amaçları yok ama eski sürümlerinde açık barındırma olasılığı yüksek. Onun dışında az sabredin Microsoft sonunda bu konu ile alakalı RAR uygulaması üzerinde çalıştığına dair duyum aldım. Bu tarz 3.parti uygulamalara gerek kalmayacaktır. Alternatif açık kaynak RAR uygulamalarını da kullanabilirsiniz.

Hocam şimdilik yükledim küçük bir uygulama için çalıştırmam lazımdı o yüzden yükledim geri sileceğim işim bitince ve dediğiniz olursa çok daha iyi olur bizler için.

Ya çalıştırırken WinRAR seçeneği olmayınca mecbur hiçbirinde yapamıyorum o yüzden WinRAR'ı yüklemek istedim virüs olayları görüncede sizlere danışmak istedim açıkçası.
Silmene gerek yok kapladığı alan azıcık birşey arkaplandada birşeyler çalıştırmıyor.

Eleman ücretsiz cillop gibi 7ZIP kullanacağımıza bas 1000 TL' yi diyor. Adam üzgün. 7ZIP üzgün. WinRAR mutlu.

Arkadaşlar WinRAR ücretli bir uygulamadır ve güvenlidir yılların emektarlarındandır.

Korsana hayır! Bu yüzden WinRAR'ı satın alalım. 7ZIP falan filan hikaye tek gerçek WinRAR o da paralı maalesef bedava kullanarak kul hakkına girmeyin. Bu bir çağrıdır. WinRAR kullanacaksın ve satın alacaksın!
Hocam güldürdünüz.

Geri
Yukarı