Winrar Dosya Çıkarma Hatası - RAR Dosyasında okuma hatası

Ayas.

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar format attım Battlefield 3'ü tekrar indirmemek için dosyasını rarladım ama şimdi çıkaramıyorum hata alıyorum ilgilenebilir misiniz?

a.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarına forma attığın zaman kullanıcı adında Türkçe karakter kullanmamayı öğren. Dosyayı C kök dizine at ve orada başka bir yere çıkarmayı dene. Olmazsa ya sabit diskinde bir sorun var ya da dosya bozulmuş. HD Tune 5.50 ile diski Health durumuna bir bak.

Bir de artık 7 kurma. 8.1 64 Bit kur!

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Abi zaten 8.1 kullanıyordum. Bilgisayarım 7-8 yıllık, kendini resetliyor gibi sesler gelmeye başladı kasadan. O ses gelince pc donuyordu. Dedim ağır geldi herhalde bir döneyim dedim.

Sıkıntı devam ediyor maalesef. @Recep Baltaş

HD Tunede ise durum bu. @Recep Baltaş

a.jpg

a.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya bozulmuş gibi.

Current Pending Sector Count, S.M.A.R.T. parametreleri arasında kritik bir parametredir ve kararsız (remapping bekleyen) sektörlerin mevcut sayısını gösterir.

Kısacası sabit diskinde bad sector var ve dosyaları bu bozuyor olabilir. Diskini değişmen gerek.

Dosya bozulmuş gibi.

Current Pending Sector Count, S.M.A.R.T. parametreleri arasında kritik bir parametredir ve kararsız (remapping bekleyen) sektörlerin mevcut sayısını gösterir.

Kısacası sabit diskinde bad sector var ve dosyaları bu bozuyor olabilir. Diskini değişmen gerek.

Teşekkür ederim, bu bilgisayarı değiştirmekten ziyade çöpe atmam gerek baya eskidi.

Merhablar ben internetten batlefiled bad company 2 indirdim ancak Rar dan çıkarırken çıkartılacak bir dosya yok hatası alıyorum lütfen yardım edin.

Şimdiden yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı