WinRAR sağlama toplamı hatası - Dosya bozuk

Windows 7 kuracaksan bağlantıda sürüm detayları yazıyor.
Windows 7 Sürümleri Arasındaki Farkları Biliyor musunuz? – Microsoft Türkiye Blog
Home Basic ya da Home premium seçimi sana kalmış.
Ama Home üstü sürümleri ev kullanıcılarına önermiyorum.

Güncellemeleri yapmalımıyım?
Windows 7 kurma RAM yeterli Windows 10 için. Ekran kartı sürücüsünü buluyor Windows 4000 serisini.

Elimde dandik bir tablet vardı 2 gb ram fena çalıştırıyordu Windows 10'u ne diyeceğimi bilemiyorum. Windows 10 yükledim bir ara görev yöneticisinde baktığımda CPU vs %100 kullanıyordu ve çok fena kasıyordu?

Güncellemeleri yapmalımıyım?

Elimde dandik bir tablet vardı 2 gb ram fena çalıştırıyordu Windows 10'u ne diyeceğimi bilemiyorum. Windows 10 yükledim bir ara görev yöneticisinde baktığımda CPU vs %100 kullanıyordu ve çok fena kasıyordu?
Hocam Windows 7 yüklendiğinde güncellemesini yüklerken zaten sistemini bayağı yiyecek. Seninkinden kötü sisteme Windows 10 kurdum taş gibi.

Hocam Windows 7 yüklendiğinde güncellemesini yüklerken zaten sistemini bayağı yiyecek. Seninkinden kötü sisteme Windows 10 kurdum taş gibi.

İşte bana senin gibi insanlar lazım yahu millet tutturmuş yok Windows 7 illa. Şimdi beni yönlendirirmisin indirme , usb hazırlama vs. konusunda? hani nerden indireyim? biliyorsun klasöre çıkarma vs. olmuyor.Direk iso lazım.Bu arada bi ara microsofttan iso indirdiydim kurulumda dosya bozuk hatası aldım.

İşte bana senin gibi insanlar lazım yahu millet tutturmuş yok Windows 7 illa. Şimdi beni yönlendirirmisin indirme , usb hazırlama vs. konusunda? hani nerden indireyim? biliyorsun klasöre çıkarma vs. olmuyor.Direk iso lazım.Bu arada bi ara microsofttan iso indirdiydim kurulumda dosya bozuk hatası aldım.
Hocam verdiğim indirme linkinden Windows 10'u indir sonra rufus ile USB'ye BIOS için MBR şeklinde yazdır. Verdiğim link ISO şeklinde indirir. Windows 7 diyenlere bakma.

Bu arada bende Windows 10 öneriyorum. Ama sistemi yorduğunu düşünüyorsan Linux işletim sistemlerine de bakabilirsin.
Pardus – TÜBİTAK ULAKBİM
https://www.pisilinux.org/
Hocam sizi haricen kurdum o cümleyi umarım alınmamışsınızdır.
Windows 10 yüklersem daha mı fazla kasma felan olur?
Hocam verdiğim indirme linkinden Windows 10'u indir sonra rufus ile USB'ye BIOS için MBR şeklinde yazdır. Verdiğim link ISO şeklinde indirir. Windows 7 diyenlere bakma.

Hocam verdiğiniz linki hatırlayamadım? :) İDM felan etkiler mi olayı?
Bu arada bende Windows 10 öneriyorum. Ama sistemi yorduğunu düşünüyorsan Linux işletim sistemlerine de bakabilirsin.
Pardus – TÜBİTAK ULAKBİM
https://www.pisilinux.org/

Niyeti bozabilirim her an :)

Linki bekliyorum hocam.

Son düzenleme:

Screenshot_2.png

bana iso dosyasını hangi seçenek verecek? Biliyorsunuz MBR CSM-BİOS olarak yapıyordum ben RUFUS ta?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı