WinRAR dosyasındaki şifreyi kırmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

22913

Kilopat
Arkadaşlar ben bir oyunu .rar uzantılı olarak indirdim. Benden şifre istedi içindeki dosyaları çıkartmam için. Ama şifreyi bulamadım. Boşuna indirmiş olmayayım, bu şifreyi nasıl kaldırabilirim ?

Not: İndirdiğim siteye baktım, yoktu. İndirdiğim dosyalara da baktım Readme diye bir dosyanın içerisinde şifre için birşeyler yapmam gerektiği yazıyordu. Ama telefon numarası vb gereksiz şeylerle dolandırmak amacında olan siteye yönlendiriyor.

Rar Password Cracker 4.12

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki nasıl yapacağım ? Daha önce hiç yapmadım böyle bir şeyi. Anlatım falan var mı ?

Başka yardımcı olacak var mı ? Daha dolu bilgiler ile lütfen.

Kullanması zor değil ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Program önerirken en uygununa dikkat ederseniz sevinirim. Bazıları bütün kombinasyonları tek tek deneyerek kırmaya çalıştığı için işe yaraması çok uzun sürüyor.

İndirdiğin dosya sahte olduğundan şifre konulmuş durumda. Şifreyi kırsan da içinden bir şey çıkmayacak. Bu tür şeylere kanmayalım artık.

Rar Password Cracker 4.12

Önerdiğin programın sürümü eski. Yeni sürüm 4.20:

Free RAR Password Cracker - Recovery (crack) of lost RAR/WinRAR passwords

Tamindir gibi siteler zaten güncelleme konusunda geriden geliyorlar. Ayrıca önerdiğin progrdamda CUDA desteği de yok. Yani şifreyi kağnı hızında kıracaktır.

Tavsiyem cRARk 5.0b olacaktır ama dediğim gibi senin kırmaya çalıştığın dosya sahte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı