WINWORD.EXE - Uygulama Hatası

BurakGVZ

Femtopat
Daha fazla  
Screenshot_2.png

Bilgisayarımda kayıt defterinde avast ile ilgili her şeyi kurutmak için sildiğim dosyaların ardından office programlarında bu hatayı alıyorum. sfc/ scannow komutunu kullandım, asc programını kullandım, aio programını kullandım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kaspersky kurun tam tarama yapın, en son Avast'ta "sorun yok" yazarken, Kaspersky 3 trojan çıkardı. O yüzden sebebini sorma

o da olmazsa, tekrar office'i kurun

Kaspersky kurun tam tarama yapın, en son Avast'ta "sorun yok" yazarken, Kaspersky 3 trojan çıkardı. O yüzden sebebini sorma

o da olmazsa, tekrar office'i kurun
Virüs programı kurmak istemiyorum bende önceden avast cleanup vardı bilgisayarı aşırı yoruyordu işlemciyi zorluyordu bende her zerresine kadar pc den silmeye çalıştım kayıt defterinde avast ile ilgili ne gördüysem sildim sonra bu sıkıntılar başladı. office kaldırıp tekrar kursam düzelir mi?

Virüs programı kurmak istemiyorum bende önceden Avast cleanup vardı bilgisayarı aşırı yoruyordu işlemciyi zorluyordu bende her zerresine kadar PC'den silmeye çalıştım kayıt defterinde Avast ile ilgili ne gördüysem sildim sonra bu sıkıntılar başladı. Office kaldırıp tekrar kursam düzelir mi?

Lisans kodun varsa sil yükle yap

Yeni konular

Geri
Yukarı