Wireless adaptör önerisi

Denizcaliskan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde yeni bilgisayar topladım ancak önceden laptop kullandığım için ethernet kablosuna ihtiyaç duymuyordum.
Şimdi ethernet kablosu çekme gibi bir imkanım olmadığı için (modem biraz uzak) Wireless adaptör almaya karar verdim.
Laptop gayet iyi çekiyordu odamda, eskiden sıkıntı olsa da son zamanlarda gayet hızlıydı şimdi aynı performansı alabileceğim bir parça arıyorum fiyatı önemli değil kaliteli ve işimi görsün yeter.

Dün ASUS marka çok güzel bir adaptör 150 liraya düşmüştü. Ha bir de USB adaptörlerden uzak durun PCI-E ile çalışan adaptörlerden daha fazla performans alırsınız. Bütçenizi belirtmediğiniz için pahalı bir adaptör öneriyorum.

Dün ASUS marka çok güzel bir adaptör 150 liraya düşmüştü. Ha bir de USB adaptörlerden uzak durun PCI-e ile çalışan adaptörlerden daha fazla performans alırsınız. Bütçenizi belirtmediğiniz için pahalı bir adaptör öneriyorum.

Her kasada PCI-e olmadığını duymuştum acaba benim kasam şu var mıdır acaba.

Hocam çok fazla adaptör denedim. Hepsinde ping oldu. Asus n14 adaptör ile tanıştım. Sonunda ping sorunundan kurtuldum. N11 de 150 liraya var mutlaka bunu seçin derim

Geri
Yukarı