Wireless Adaptör vs PowerLine Adaptör

Aaa bu kablolar güzelmiş. Bunlardan çekilebilir. Hiç aklıma gelmedi. Teşekkürler.
Modemim Huawei - HG8245x6-10

Bu cihazı alırsam prize takıp direkt Ethernet kablosuyla bağlabiliyorum demek. Peki uzatma kablosuna taksam sorun yaratır mı? Tek priz var odada çünkü.
Cihazı prize takıp direkt ethernet kablosunu ona takıyorsun. Herhangi bir prize isterse uzatma kablosu olsun fark etmez.

1699560113031.png

1699560887080.png

Son düzenleme:

Bu yeterli olacaktır.

Eğer modemin çift band değil ise bu yeterli.

Buradan: Amazon.com.tr

TP-Link RE200 AC750 Mbps OneMesh Wi-Fi Menzil Genişleticiyi aldım. Az önce uzatma kablosuna takıp dizüsütü bilgisayarla Ethernet kablosu üzerinden bağlandım. (Wi-Fi kapalıyken) Sonucu paylaşıyorum. Harika. Çok teşekkür ederim. PC'yi bağlayıp Online oyun vs testi de yapıp kopma yaşanıp yaşanmadığını yazarım ilerleyen günlerde. Almayı düşünenlere bilgi olsun.

Dosya Ekleri

• re200 hız.png
    re200 hız.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 25
Buradan: Amazon.com.tr

TP-Link RE200 AC750 Mbps OneMesh Wi-Fi Menzil Genişleticiyi aldım. Az önce uzatma kablosuna takıp dizüsütü bilgisayarla Ethernet kablosu üzerinden bağlandım. (Wi-Fi kapalıyken) Sonucu paylaşıyorum. Harika. Çok teşekkür ederim. PC'yi bağlayıp Online oyun vs testi de yapıp kopma yaşanıp yaşanmadığını yazarım ilerleyen günlerde. Almayı düşünenlere bilgi olsun.
Güle güle kullan yardımcı olabildiysek ne güzel. Yazılımını güncellerseniz dahada iyi olur. Konu çözüldü olarak işaretleyin lütfen.

Bu arada baya çabuk yollamışlar 👍

Güle güle kullan yardımcı olabildiysek ne güzel. Yazılımını güncellerseniz dahada iyi olur. Konu çözüldü olarak işaretleyin lütfen.

Bu arada baya çabuk yollamışlar 👍
Evet 2 gün bile olmadı. Konuyu nasıl çözüldü yapabilirim? Nereden olduğunu bulamadım. Öğrenince bu mesaj imha olacak :)

Evet 2 gün bile olmadı. Konuyu nasıl çözüldü yapabilirim? Nereden olduğunu bulamadım. Öğrenince bu mesaj imha olacak :)
Benim yazımın altında sol altta rapor yazıyor. Onu tıklayınca çözümü seç.yorsun ve oraya benim rumuzu yazıp çözüldü diyorsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı