Wireless Gaming headset önerisi

Eski dendiğini görmüştüm araştırmadım, 3 ve Alpha kullanan cok var ancak bilmiyorum.

Hocam 3 çöp, Alpha Wireless kullanıyorum şarj süresi olarak çok da bir esprisi yok.

Kullandınız mı? Karşılaştıracağınız en iyi kulaklık ne?

SteelSeries Arctis Pro'da bakılabilir fakat bu fiyatlara stüdyo kulaklığı üstüne mikrofon alınır fakat daha kaliteli ses alırsınız fakat o işlere girmeyle uğraşılır mı bilemedim.

Eski dendiğini görmüştüm araştırmadım.

Model 2015'te çıkmıştı fakat yeni varyasyonu ile fabrikadan çıkıyor.

SteelSeries Arctis Pro'da bakılabilir fakat bu fiyatlara stüdyo kulaklığı üstüne mikrofon alınır fakat daha kaliteli ses alırsınız fakat o işlere girmeyle uğraşılır mı bilemedim.

Model 2015'te çıkmıştı fakat yeni varyasyonu ile fabrikadan çıkıyor.
Bütçeniz çok varsa ya Logitech G PRO X'ya da Nova Pro öneririm. Bendeki Nova 7'den memnunum ayrıyeten.

Hocalarım benim konuma da bakabilir misiniz biraz daha alt bütçelerde bir şey arıyorum ama karar veremedim maalesef.

G PRO 2 var bende. Mikrofonu HyperX Cloud ikiden kotu. DuoCast aldim yanina da on numara oldu. Ses kalitesi falan on numara. Ama ekolayzer dogru ayari bulmak zor. Standart ayarda cok kotu. Gunun sonunda kesinlikle aldigim icin pişman olmadigim bir kulaklık.

Logitech G PRO X lightspeed 2 almak istiyorum fakat değer mi bilmiyorum. Razer BlackShark V2 2023 için araştırdım mikrofon dışında o kadar da iyi olmadığı yazıyor. Nova 7 kafama pek uygun değil. HyperX alabilirim ancak almışken iyisi olsun istiyorum. Ne almalıyım?
Bütçen varsa G pro x 2 tek altın anahtar , düzgün eq bulman lazım GHUB çöp bir yazılım çoğu kişi EQ'larini başka yazılımlardan yapıyor, başlangıç olarak Dolby'den başlayabilirsiniz güzel yazılımdır. Blackshark V2 pro 2023 önermem 2020 serisi ile arasında ses yok sadece bir kaç gelişim yapılmış ve 7000 TL'ye satılıyor hala kronik sorunları mevcut, Logitech G PRO X2'de iyi iş yapmış 50mm graphene sürücüleri kullanmış, distartion oranı öbür wireless kulaklıklar nazaran çok daha düşük bu çok iyi bir artı, seslerde bozulmaların öbür wireless kulaklıklar göre daha az olucak belkide hiç olmayacak. Kutudan çıkan sesi tatmin etmeyebilir eq yapman gerek çoğu kulaklıkta olduğu gibi.

Bütçen varsa G pro x 2 tek altın anahtar , düzgün eq bulman lazım GHUB çöp bir yazılım çoğu kişi EQ'larini başka yazılımlardan yapıyor, başlangıç olarak Dolby'den başlayabilirsiniz güzel yazılımdır. Blackshark V2 pro 2023 önermem 2020 serisi ile arasında ses yok sadece bir kaç gelişim yapılmış ve 7000 TL'ye satılıyor hala kronik sorunları mevcut, Logitech G PRO X2'de iyi iş yapmış 50mm graphene sürücüleri kullanmış, distartion oranı öbür wireless kulaklıklar nazaran çok daha düşük bu çok iyi bir artı, seslerde bozulmaların öbür wireless kulaklıklar göre daha az olucak belkide hiç olmayacak. Kutudan çıkan sesi tatmin etmeyebilir eq yapman gerek çoğu kulaklıkta olduğu gibi.
Dolby veya FXSound ilaç gibi gelir. Logitech keşke sadece kulaklık ve direksiyon üretse, diğer ekipmanlar hakikaten tıraş.

Geri
Yukarı