Wireless kulaklık %100 şarjdan bir anda %75'e düşüyor

xrr65

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Başlıkta da belirttiğim gibi Wireless kulaklığım %100 doldurup açtım piline bakayım dedim %75 yazdı geçen de aynısı olmuştu ve 25 saat kadar götürmesi gerekken daha az bir süre götürüyor ne yapmam gerek önerileriniz var mı? (kasadan şarj ediyorum kulaklığı)

Arkadaşlar selam. Başlıkta da belirttiğim gibi Wireless kulaklığım %100 doldurup açtım piline bakayım dedim %75 yazdı geçen de aynısı olmuştu ve 25 saat kadar götürmesi gerekken daha az bir süre götürüyor ne yapmam gerek önerileriniz var mı? (kasadan şarj ediyorum kulaklığı)
Modeli de söyleseydiniz iyi olurdu.

Bataryayı 4 şekilde mi gösteriyor? 25 50 75 100 diye. Yoksa 77 gibi ara değerleri görebiliyor musunuz?

O yüzden böyle olabilir. Mesela 76'dır aslında. Biraz kullandığınızda 75'e düşmüştür ondan olabilir.

Batarya tam dolumdan da sonra beklenenden çok çabuk 75'e düşüyorsa batarya kusurlu olabilir.
%100 hocam açtım kulaklığı yeni baktım hemen %75 olmuş, sizce garantiye göndereyimmi?

İtopyadan aldım sizce garantiye gönderme işine gireyimmi sıkıntılı olur mu süreç ?

Ve kutu içeriği tam mı olması gerekiyor ilk defa göndereceğim için bilmiyorum maalesef/:

@Merdt orda misiniz hocam ?

Son düzenleme:
%100 hocam açtım kulaklığı yeni baktım hemen %75 olmuş, sizce garantiye göndereyimmi?

İtopyadan aldım sizce garantiye gönderme işine gireyimmi sıkıntılı olur mu süreç ?

Ve kutu içeriği tam mı olması gerekiyor ilk defa göndereceğim için bilmiyorum maalesef/:

@Merdt orda misiniz hocam ?

Süreç sıkıntılı olur mu bilmiyorum. Kullanım ömründen memnun değilseniz yollanabilir. Uğraşmayayım derseniz de sizin bileceğiniz iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı