Wireless kulaklık interneti yavaşlatır mı?

Yakın zamanda Wireless bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum ama evde olan telefonda kullandığım Bluetooth kulaklığımı kullanırken internet yavaşlıyor, ne telefonum ne de modemim 5GHz destekliyor. Acaba Wireless bir kulaklıkta (bilgisayarda kullanacağım) bu sorunu yaşar mıyım? HyperX Cloud 2 almayı düşünüyorum, ya da SteelSeries Arctis serisi de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda Wireless bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum ama evde olan telefonda kullandığım Bluetooth kulaklığımı kullanırken internet yavaşlıyor, ne telefonum ne de modemim 5GHz destekliyor. Acaba Wireless bir kulaklıkta (bilgisayarda kullanacağım) bu sorunu yaşar mıyım? HyperX Cloud 2 almayı düşünüyorum, ya da SteelSeries Arctis serisi de olabilir.
normal cloud 2 de alabilirsin. Şuan kulağımda ve mükemmel. Arctis serisi daha pahalı. Özellikle kablosuz almak istemiyorsan cloud 2 nin fiyatı 650 690 tl lere kadar düşüyor trendyolun indirimlerinde

Kablosuz kulaklıklar 2.4GHz dalga frekansında iletişim yaparlar. Anladığım kadarıyla sizin erişim noktanızda 2.4GHZ dalga frekansında iletişim yapıyor. Eğer cihazınızda 5GHz desteği varsa artık kablosuz kulaklık interneti olumsuz etkilemez. Eğer böyle bir seçenek yoksa üzgünüm, kablosuz kulaklığınız olumsuz etkileyecektir. Kablosuz kulaklık alırken 2.4GHz dışında bir dalga frekansı ile çalışan bir ürün seçmenizi öneriyorum.

Sinyal kirliliği oluşturur fakat Wi-Fi hızını çok etkilemez bende bilgisayarda Bluetooth kulaklık kullanıyorum bir sorun yaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı