Wireless oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
3000

ÇAKIR16

Hectopat
Başlık da belirttiğim gibi wirilees oyuncu kulaklığı almak istiyorum fakat hangisini alacağım bilmiyorum yardım edin.

Birkaç tane buldum ama kafam karıştı normalde SteelSeries Arctis Nova 3 Kablolu Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı - Siyah fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu kulaklığı alacaktım ama şimdi bayağı bir kafam karıştı benim için önemli olan mikrofonu ve FPS oyunları için ses kasmak.

Sizce hangisini almalıyım bunların harici önerebileceğiniz bir ürün var mı? 3.5 girişli istemiyorum kendinden ses kartı olması benim için önemli.

Hocam merhaba amacınızın ses kasmak olduğunu söylemişsiniz fakat arctis nova 3 te sanırsam 7.1 yok. Ayrıca razer blackshark v2 modelinin kablolu versiyonunu kullandım ve kulakları büyük biri olarak aşırı rahat olduğunu söyleyebilirim . MediaMarkt ta Corsair ın o modelini denemiştim ama o kadar rahat değildi . Kulağım küçük boyutu sorun olmaz diyorsanız Corsair ın o modelini de alabilirsiniz ikisi de güzel kulaklıklar.

Geri
Yukarı